Zaśpiewajcie "Ti Amo" wraz z Berlinem. Netflix udostępnił scenę w wersji karaoke [WIDEO]

06.04.2020 16:33
Zaśpiewajcie "Ti Amo" wraz z Berlinem. Netflix udostępnił scenę w wersji karaoke [WIDEO] Fot. materiały prasowe Netflix

Podobało wam się "Ti Amo" w wykonaniu Berlina w 4. sezonie "Domu z papieru"? Teraz możecie do niego dołączyć.

4. sezon "Domu z papieru" za nami. Choć premiera na Netfilix miała miejsce już kilka dni temu, fani serialu wciąż żyją wydarzeniami, które przyszło im śledzić. W jednej ze scen wcielający się w Berlina Pedro Alonso uraczył nas swoją wersją słynnego utworu "Ti Amo". Teraz i wy możecie spróbować swoich sił, towarzysząc bohaterowi w śpiewie. 

"Dom z papieru" - karaoke z Berlinem

"Ti Amo" w wykonaniu Berlina utkwiło w głowach fanów "Domu z papieru". Platforma Netflix postanowiła sprawić im zatem niespodziankę, publikując scenę weselnego śpiewu w wersji karaoke. Teraz i wy możecie zaśpiewać słynną piosenkę wraz z Berlinem.

Premiera 4. sezonu "Domu z papieru" miała miejsce w piątek 3 kwietnia 2020 roku. Serial z miejsca znalazł się na 1. miejscu najchętniej oglądanych produkcji na Netfliksie. Równocześnie w bibliotece platformy znalazł się film dokumentalny "Dom z papieru: Globalny fenomen", w którym mamy możliwość zajrzeć za kulisy i poznać historię powstawania serialu. 

Przeczytaj także

Obecnie nie pojawiły się żadne oficjalne informacje o zamówieniu 5. sezonu "Domu z papieru". Jednakże, aktor wcielający się w rolę Palermo wyznał kilka miesięcy temu, że kolejna seria rzeczywiście powstanie. Miałoby to sens, zważywszy na sposób w jaki zakończył się najnowszy sezon. Nie pozostaje nam jednak nic innego, jak wyczekiwać oficjalnych informacji od platformy Netflix. 

Zobacz też: Szukacie seriali podobnych do "Domu z papieru"? Oto 5 propozycji w sam raz dla was 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.