12.03.2020 11:20

Zdjęcia z planu "Stranger Things 4" zapowiadają powrót ulubionych postaci

W sieci pojawiły się zdjęcia z planu 4. sezonu "Stranger Things", które przedstawiają nam postaci Natalie Dyer i Mai Hawke, wcielających się kolejno w Nancy i Robin.

Stranger Things
foto: Netflix/Everett Collection/East News

Ruszyła produkcja 4. sezonu "Stranger Things" (zobaczymy jak długo potrwa ze względu na szalejącego koronawirusa), a co za tym idzie, w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu w Atlancie. Co ciekawe, w nowych odcinkach zobaczymy damską przyjaźń między Nancy i Robin, które są grane przez Natalie Dyer i Mayę Hawke. 

Stranger Things - nowe zdjęcie z planu serialu

Obydwie panie były w wideo zapowiadającym rozpoczęcie prac nad 4. sezonem, a także widziano je na odczytaniu scenariusza do nowej serii, więc informacja o ich powrocie nie jest zbyt zaskakująca. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie z planu (nie widzimy na nim Mai Hawke, ale jej obecność potwierdziły osoby odpowiedzialne za fotografię):

Stranger Things 3
Stranger Things 3
Przeczytaj także Gwiazdy "Stranger Things" powracają w zakulisowym wideo z 4. sezonu popularnego serialu

Wśród innych aktorów powracających do swoich ról znajdziemy Davida Harboura (który był głównym bohaterem jedynego do tej pory teasera 4. sezonu). Oprócz tego ponownie zobaczymy: Winona Ryder, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Sadie Sink, Charlie Heaton, Joe Keery, Priah Ferguson i Cara Buono.

Na razie nie znamy daty premiery 4. sezonu "Stranger Things". Nie wiemy również, ile jeszcze sezonów doczeka się program Netfliksa. Twórca serialu i reżyser Shawn Levy przyznał, że nie chcą go ciągnąć w nieskończoność i możliwe, iż 4. lub 5. sezon będzie finałem produkcji.

Foto: Everett Collection/East News
Foto: Everett Collection/East News
Przeczytaj także Gwiazdor "Stranger Things" opowiedział o traumie związanej ze stalkingiem

Czekacie na Stranger Things 4?

Tagi: Seriale Stranger Things Netflix