Znamy daty premier nowych seriali Marvela. Kiedy zadebiutują?

24.02.2020 15:53
Znamy daty premier nowych seriali Marvela. Kiedy zadebiutują? Fot. Everett Collection

Marvel Studios potwierdziło rozpoczęcie prac nad kolejnymi produkcjami serialowymi o superbohaterach. Zdradzono też, kiedy możemy się ich spodziewać na Dinsey+.

W czwarty weekend lutego 2020 roku w Nowym Jorku odbyły się targi zabawkarskie Toy Fair 2020. Nie zabrakło na nich przedstawicieli związanych z Marvel Studios. Firma Hasbro od lat współpracuje z Marvelem, tworząc rozmaite zabawki i gadżety związane z komiksowymi, filmowymi i serialowymi produkcjami. Podczas imprezy zdradzono, kiedy możemy spodziewać się kolejnych tytułów odcinkowych, tworzonych na platformę Disney+.

Seriale Marvela - kiedy premiery nowych tytułów?

Jak podaje portal CBR, na prezentacji Hasbro pojawiły się nowe informacje dotyczące nadchodzących seriali Marvel Studios. Przedstawiciele firmy zaprezentowali rozpiskę ukazującą wszystkie produkcje Marvela, które ukażą się w latach 2020-2021. Na liście poświęconej Disney+ nie zabrakło dwóch nowych pozycji superbohaterskich, nad którymi trwają prace.

Marvel Studios Fot. foto: mateiały promocyjne/Marvel Studios

Potwierdzono między innymi, że w 2021 roku zobaczymy nie tylko "Lokiego" i "What If?", ale również "Ms. Marvel" i "Hawkeye'a". Pierwszy serial to opowieść o nastoletniej superbohaterce pochodzenia pakistańskiego. Drugi tytuł to solowa opowieść o granym przez Jeremy'ego Rennera członku Avengers, który połączy siły z młodą łuczniczką - Kate Bishop. Obecnie trwają castingi do głównych ról w obu produkcjach.

Przeczytaj także

Na razie nie zdradzono dokładnej daty premiery obu seriali, ale z powyższej rozpiski wynika, że zobaczymy je dopiero w drugiej połowie 2021 roku.

Przeczytaj także

"Falcon and the Winter Soldier" - kiedy premiera?

Pierwszym serialem Marvel Studios, który trafi na Disney+ będzie "Falcon and the Winter Soldier". Za produkcję odpowiada Kari Skogland. W rolach głównych oprócz  Anthony'ego Mackiego i Sebastiana Stana zobaczymy Emily VanCamp, oraz Daniela Brühla. Na razie nie zdradzono daty premiery "Falcon and the Winter Soldier". Wiadomo jedynie, że serial zadebiutuje w sierpniu 2020 rok. 

Przeczytaj także

Zobacz też: "Falcon and the Winter Soldier" - w serialu Marvela zadebiutuje czarnoskóry Bucky?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.