Znamy obsadę aktorskich "Atomówek". Wśród aktorek znalazły się gwiazdy Marvela

10.03.2021 08:20
Atomówki Fot. Everett Collection/East News

Atomówki niebawem doczekają się aktorskiej wersji. Twórcy serialu stacji CW wybrali aktorki, które wcielą się w tytułowe superbohaterki.

Twórcy aktorskiej wersji "Atomówek" wybrali aktorki, które wcielą się w tytułowe role. Wśród nich znalazły się gwiazdy dobrze znane miłośnikom Marvela. Chodzi o Chloe Bennet i Dove Cameron, które występowały w serialu "Agenci S.H.I.E.L.D.". Kto zagra trzecią Atomówkę?

"Atomówki" - obsada serialu aktorskiego

Kilka lat temu Disney zapoczątkował trend tworzenia rebootów znanych serii animowanych w wersjach aktorskich. Jak widać, wyszedł ona poza produkcje z logo Myszki Miki, bo na podobny pomysł wpadli przedstawiciele stacji CW, którzy postanowili powołać do życia "Atomówki" w formie serialu live action.

Polecamy

Jak podaje Variety, twórcy nowych "Atomówek" wybrali odtwórczynie Bójki, Bajki i Brawurki. Oprócz Bennet i Cameron w produkcji zobaczymy Yanę Perrault. Bennet jest najbardziej rozpoznawalna dzięki roli Daisy Johnson znanej też jako Quake - agentki S.H.I.E.L.D. o mocach Inhumans. Cameron w tym samym serialu wcielała się w złowieszczą Ruby Hale, ale grała również w musicalu fantasy "Następcy". Perrault to głównie aktorka sceniczna, która występowała w takich spektaklach jak "Jagged Little Pill" czy "Hamilton" (do premiery nie doszło ze względu na pandemię koronawirusa).

Oprócz obsady zdradzono również opisy bohaterek, w które wcielą się aktorki.

Polecamy

Bennet zagra Bójkę.

Bójka, chociaż była małą, perfekcyjną odważną i sumienną dziewczynką, obecnie mającą kilka stopni naukowych, stłumiła traumę bycia dziecięcą superbohaterką, która sprawiła, że stała się lękliwa i samotna.  Zamierza ponownie zostać liderką, tym razem na własnych warunkach.

Cameron wystąpi w serialu w roli Bajki.

Bajka to słodko usposobiona dziewczyna, która jako dziecko podbiła serce Ameryki. Jako dorosła kobieta wciąż cieszy się popularnością, ale jej uroczy wygląd zewnętrzny przeczy nieoczekiwanej twardości i dowcipowi. Początkowo bardziej interesuje ją odzyskanie sławy niż ratowanie świata, ale może po prostu zaskoczy zarówno nas, jak i siebie.

W Brawurkę wcieli się natomiast Perrault.

Brawurka w czasach świetności Atomówek była buntowniczą twardzielką. Naprawdę jest bardziej wrażliwa, niż sugeruje jej hardy wygląd. Spędziła wiele lat dorosłego życia, próbując porzucić tożsamość Atomówki i żyć anonimowo.

Jak wynika z opisu głównych bohaterek, serial opowie o dalszych losach superbohaterek, które zdążył dorosnąć i poważnie się zmienić. Trudno jednak powiedzieć, w jakim dokładnie kierunku pójdą twórcy nowych "Atomówek".

Polecamy

"Atomówki" - kiedy premiera serialu aktorskiego?

Na razie twórcy nie zapowiedzieli, kiedy zobaczymy pierwszy odcinek aktorskich "Atomówek". Fani muszą uzbroić się w cierpliwość. Oczekiwanie zawsze można wypełnić powtarzając sobie oryginalne przygody trzech walecznych superbohaterek pwoołanych do życia przez profesora Atomusa. Serial animowany stworzony przez Craiga McCrackena powstał w 1998 roku. Doczekał się sześciu sezonów - czterech pierwszych wyprodukowanych przez Hanna-Barbera Productions i dwóch pozostałych stworzonych przez Cartoon Network Studios. Animacja była abstrakcyjną kreskówką dla dzieci, w której pojawiały się również oczka puszczane w kierunku starszych odbiorców. Jak będzie wyglądała aktorska kontynuacja "Atomówek"? Przekonamy się za jakiś czas.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.