07.08.2019 13:09

Znamy szczegóły 3. sezonu "Chilling Adventures of Sabrina". Kiedy premiera nowych odcinków?

Twórca serialu "Chilling Adventures of Sabrina" podzielił się kilkoma szczegółami związanymi z najnowszym sezonem. Kiedy ukażą się nowe odcinki?

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix

"Chilling Adventures of Sabrina" to najnowsza wersja przygód słynnej nastoletniej czarownicy. Wiemy, że powstaną 4. sezony serialu, a finał poprzedniej serii dał nam przedsmak tego, co może się wydarzyć w nadchodzących odcinkach. Teraz te przypuszczenia potwierdził twórca serialu. Gdzie tym razem zabierze nas Sabrina? I, co równie ważne, kiedy?

"Chilling Adventures of Sabrina" 3. sezon - fabuła

W poprzednim sezonie "Chilling Adventures of Sabrina" obserwowaliśmy jak Sabrina, po rozstaniu z Harveyem, zbliża się do Nicka. Między młodymi narodziło się uczucie, jednak czy oznacza to definitywny koniec relacji bohaterki z jej długoletnim chłopakiem? Głos w tej sprawie zabrał twórca serialu, Roberto Aguirre-Sacasa.

"

Osobiście uwielbiam ich obu. Uwielbiam Gavina [Nick] i Rossa [Harvey]. Myślę, że prawdopodobnie kibicuję obu parom. Mam słabość do Harveya, bo jest długoletnim chłopakiem Sabriny w komiksach, ale nie mogę zaprzeczyć, że Sabrina i Nick bardzo do siebie pasują. Więc tak, jest nadzieja dla fanów Sabriny i Harveya, ale uczucie między Sabriną i Nickiem jest niezaprzeczalne. "

Foto: kadr z serialu "Chilling Adventrues of Sabrina"

W finałowym odcinku 2. sezonu Nick postanowił poświęcić się w imię większego dobra, lądując tym samym w Piekle. W ostatniej scenie sezonu Sabrina obwieszcza swym przyjaciołom, że zamierza udać się tam i uratować ukochanego. Czy oznacza to zatem, że w 3. sezonie "Chilling Adventures of Sabrina" zobaczymy Piekło?

"

Myślę, że możemy zdradzić, że owszem - zejdziemy do Piekła. Zmierzamy prosto do Piekła. To będzie wspaniała zabawa. Niebezpieczna, ale wciąż zabawa. "

Chilling Adventures of Sabrina + Księża
Chilling Adventures of Sabrina + Księża
Przeczytaj także Księża obejrzeli odcinek "Chilling Adventures of Sabrina". Jak zareagowali na serial?

"Chilling Adventures of Sabrina" 3. sezon - premiera

Wielu fanów wyczekuje informacji o premierze 3. sezonu "Chilling Adventures of Sabrina". Niestety, Roberto Aguirre-Sacasa nie był w stanie podać choćby przybliżonej daty. Ile zatem poczekamy na najnowsze odcinki "Sabriny"?

"

Właściwie to nie wiem. Nie sądzę żebyśmy zdążyli na Halloween. Naprawdę nie mam pojęcia. "

Wiadomo, że ekipa pracuje aktualnie nad scenariuszem 8. odcinka, a jednocześnie ruszyły zdjęcia do 6. epizodu.

Foto: materiały prasowe Netflix

Zobacz też: Pełny soundtrack "Chilling Adverntures of Sabrina"

"Chilling Adventures of Sabrina" w crossoverze z "Riverdale"

Roberto Aguirre-Sacasa jest również showrunnerem innego popularnego serialu dla nastolatek. Mowa o "Riverdale", do którego nawiązania znalazły się w "Sabrinie". Gwiazda "Riverdale" zasmuciła fanów obu produkcji obwieszczając, że nie będą one dzielić jednego uniwersum. Okazuje się jednak, że Roberto Aguirre-Sacasa ma nieco inne zdanie na ten temat.

"

Jestem jak najbardziej otwarty i mam wrażenie, że cały czas powracamy do tego tematu. Bardzo chciałbym żeby do tego doszło. "

Choć "Chilling Adventures of Sabrina" jest serialem z gatunku fantasy, crossover z "Riverdale" wydaje się jak najbardziej uzasadniony. Biorąc zwłaszcza pod uwagę drogę, jaką w ostatnim czasie obrała druga produkcja.

Zobacz też: Sabrina Spellman miała być czarnym charakterem w "Riverdale"

Co sądzisz o potencjalnym crossoverze "Chilling Adventures of Sabrina" i "Riverdale"?

Tagi: News Seriale Netflix Chilling Adventures of Sabrina