09.08.2019 13:12

Znamy szczegóły 3. sezonu "The Sinner". Kiedy nowe odcinki?

W sieci pojawiły się pierwsze szczegóły związane z 3. sezonem serialu "The Sinner". Co nas czeka w nowych odcinkach? Kiedy premiera?

Foto: materiały prasowe USA Network
Foto: materiały prasowe USA Network

"The Sinner" to serial kryminalny, którego pierwszy sezon oparty został na powieści niemieckiej pisarki Petry Hammesfahr. Choć historia zamknięta została w 8 odcinkach, popularność serialu sprawiła, że stacja USA Network postanowiła kontynuować go w formie antologii. Drugi sezon opowiedział już zupełnie nową historię. Jedynym elementem wspólnym jest postać detektywa Harry'ego Ambrose'a. Z jaką sprawą bohater zmierzy się tym razem? Poniżej znajdziecie wszystko, co wiemy o 3. sezonie "The Sinner"

 "The Sinner" 3. sezon - fabuła

Jak donosi portal Variety, detektywa Ambrose'a czeka najmroczniejsza sprawa w całej karierze. W 3. sezonie "The Sinner" bohater zajmie się rutynowym śledztwem w sprawie tragicznego wypadku samochodowego na obrzeżach Dorchester, w stanie Nowy Jork. Szybko odkryje jednak, że za zajściem kryje się makabryczna zbrodnia.

Foto: materiały prasowe USA Network
Foto: materiały prasowe
Foto: materiały prasowe
Przeczytaj także Top 10: Najlepsze seriale kryminalne dostępne na Netflix

 

"The Sinner" 3. sezon - obsada

O obsadzie 3. sezonu "The Sinner" wiemy niewiele. Bill Pullman powróci jako Harry Ambrose, a towarzyszyć mu będzie, znany z "American Horror Story" i "Białych kołnierzyków", Matt Bomer. Aktor wcieli się w mężczyznę imieniem Jaime, który będzie polegał na Harrym po wspominanym wypadku. Kolejnym dodatkiem do obsady "The Sinner" jest Chris Messina, którego możecie kojarzyć z "Ostrych przedmiotów" stacji HBO. Wcieli się on w rolę kolegi Jaime'a.

Foto: Sputnik/EAST NEWS

 "The Sinner" 3. sezon - premiera

Dokładna data premiery 3. sezonu "The Sinner" nie jest na ten moment znana. Sugerując się debiutami poprzednich sezonów, nowe odcinki powinny się ukazać na początku listopada 2019 roku.

Zobacz też: 10 najlepszych seriali kryminalnych XXI wieku

Czekasz na 3. sezon "The Sinner"?

Tagi: News Seriale