Znany kompozytor Michael Giacchino... wyreżyseruje produkcję Marvela o wilkołaku

15.06.2022 12:40
Znany kompozytor Michael Giacchino... wyreżyseruje produkcję Marvela o wilkołaku Fot. materiały prasowe/Marvel Comics

A to niespodzianka - kompozytor Michael Giacchino, który ma na koncie muzykę do "Iniemamocnych",trylogii "Spider-Mana" z Tomem Hollandem, czy ostatnio "The Batman", potwierdził, że wyreżyseruje specjalny program "Werewolf by Night" dla Marvela.

Kompozytor wyreżyseruje Werewolf by Night dla Marvela

Marvel jest w trakcie przygotowywania specjalnego programu "Werewolf By Night", który ma zadebiutować na Disney+ w pobliżu Halloween. Jeśli wierzyć Michaelowi Giacchino, projekt jest "w zaawansowanym stopniu zrobiony", a kompozytor jest dobrym źródłem informacji, ponieważ... jest też reżyserem produkcji.

Polecamy

Tak, Marvel jest już tak bardzo bezkarny i skory do współpracy, że do reżyserowania swoich produkcji zatrudnia już nawet kompozytorów muzyki. Oczywiście robimy sobie żarty, bo wierzymy, że Disney wie, co robi, a i sam Giacchino z kinem jest związany od dawien dawna, a przy okazji ma na koncie również kilka produkcji krótkometrażowych, więc nie wziął się z przypadku.

Kompozytor obecnie promuje film "Buzz Astral" o bohaterze z serii "Toy Story", a podczas rozmowy z Comicbook.com zdradził, że niedługo powróci do pracy nad "Werewolf By Night":

Świetnie się bawię, chociaż to bardzo trudny proces. Ale uwielbiam to. Codziennie się świetnie bawimy i jesteśmy tak mniej więcej w połowie produkcji. Niedługo podzielimy się większą ilością informacji. Nie mogę powiedzieć zbyt dużo, oprócz tego, że pracuje nad czymś, co kocham i mam z tego ogromny ubaw. To dla mnie sytuacja win-win.

Polecamy

O tym, że Giacchino zasiądzie na stołku reżysera produkcji "Werewolf By Night" plotkowało się od początku 2022 roku. Dla kompozytora to będzie reżyserski debiut w streamingu.

Główną rolę w produkcji zagra Gael Garcia Bernal, który będzie pierwszym aktorem meksykańskiego pochodzenia w tytułowej roli produkcji Marvel Studios. Na razie nie znamy szczegółów fabuły produkcji, wiemy natomiast, że "Werewolf By Night" zadebiutuje na Disney+ w okolicach Halloween 2022. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.