Zobacz czołówkę "Gry o tron" odtworzoną z prawie 3 tysięcy ciasteczek Oreo

Sergiusz Kurczuk
03.04.2019 15:15
Gra o tron Oreo|undefined Fot. Oreo Cookie/YouTube

W związku ze zbliżającym się finałem "Gry o tron" firma Oreo postanowiła wejść we współpracę ze stacją HBO i odtworzyć czołówkę serialu przy użyciu popularnych ciastek.

Mimo że za oknami wiosna, dla fanów "Gry o tron" zima nadchodzi wielkimi krokami. Wszystko za sprawą finałowego sezonu hitu HBO, który już za kilkanaście dni trafi na antenę stacji. Twórcy "Gry o tron" lubią wchodzić we współpracę z różnymi firmami i wspólnie produkować reklamy nawiązujące do Westeros. Tym razem współpraca dotyczy producenta popularnych ciasteczek Oreo. Dzięki niej możemy zobaczyć czołówkę "Gry o tron" stworzoną w całości z tych słodyczy.

Przeczytaj także

"Gra o tron" - czołówka serialu z Oreo

Jednym z ważnych elementów każdej produkcji telewizyjnej, powinno być zapadające w pamięć intro. Niewątpliwie wprowadzenie do "Gry o tron" należy do tego typu czołówek nie tylko ze względu na charakterystyczny motyw muzyczny, ale również animację, ukazującą zmieniający się z sezonu na sezon świat stworzony przez George'a R.R. Martina. Firma Oreo postanowiła odtworzyć ją za pośrednictwem swoich słynnych ciastek. Jak wygląda słodka odsłona Westeros?

Reklama powstała przy współpracy HBO i Oreo z firmą Elastic, odpowiedzialną o oryginalną czołówkę "Gry o tron". Żeby zbudować miasta Siedmiu Królestw, użyto ponad 2750 ciasteczek. Oczywiście za śnieg posłużyło nadzienie Oreo. Intro jest formą promocji specjalnej edycji ciastek Oreo, Które nie tylko są zapakowane w gustowną saszetkę stworzoną dla fanów serialu HBO, ale również cechują się unikatowym wzorem na zewnętrznej stornie przysmaku. Zamiast tradycyjnego rysunku, na ciastkach znajdują się herby najważniejszych rodów z Westeros.

"Gra o tron" sezon 8 - kiedy premiera?

Specjalna edycja Oreo ma osłodzić oczekiwanie na 6 ostatnich odcinków serialu. Produkcja trafi na ekrany HBO i HBO GO już 15 kwietnia 2019 roku. Na razie nie wiadomo, czy ciasteczka inspirowane "Grą o tron" znajdą się również na półkach polskich sklepów.

>>Zobacz też: "Gra o tron": jakie wskazówki na temat finału twórcy serialu ukryli w zwiastunie?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.