27.07.2020 16:51

Zobacz nową animację z bohaterami „Zwariowanych melodii“. To zapowiedź nowego serialu

„Zwariowane melodie“, słynny serial animowany od wytwórni Warner Bros, wraca. W sieci zadebiutował właśnie najnowszy film krótkometrażowy, zapowiadający nową wersję produkcji.

Zobacz nową animację z bohaterami „Zwariowanych melodii“. To zapowiedź nowego serialu
fot. Mary Evans Picture Library / East News

Zwariowane melodie” (org. „Looney Tunes”) to słynny serial animowany, który powstał już w latach 30. Wtedy na ekranach pojawił się pierwszy film krótkometrażowy, wchodzący w skład słynnej serii. Short nazywał się „Sinkin’ in the bathtub” i przedstawiał bohatera, zwanego Bosko.

Tony Hawk
Tony Hawk
Przeczytaj także W "Kosmicznym meczu 2" miał się pojawić Tony Hawk. Królik Bugs jeździłby na deskorolce

Od tamtego czasu powstało bardzo wiele różnych animacji, sygnowanych logo „Looney Tunes”, a do dziś powstało ponad 1000 filmów krótkometrażowych. Teraz okazuje się, że Warner Bros pracuje nad zupełnie nowymi odcinkami produkcji, tym razem z najbardziej lubianymi postaciami. Serial … ma zadebiutować na platformie streamingowej HBO MAX, a w ostatni weekend dostaliśmy wgląd w wygląd nowego serialu.

Podczas trwającego właśnie Comic Con At Home, czyli pandemicznej wersji najsłynniejszego konwentu świata, San Diego Comic Con, odbył się panel poświęcony serialowi. W jego trakcie zaprezentowano krótkometrażowy film „Postalgeist”, w którym występują Kaczor Duffy i Świnka Porgy.

Foto: Warner Bros/Courtesy Everett Collection/ East News
Foto: Warner Bros/Courtesy Everett Collection/ East News
Przeczytaj także "Zwariowane melodie" ocenzurowane przez HBO Max. Czego zakazano bohaterom?

„Postalgeist” – obejrzyj film

Animacja pojawiła się w połowie panelu z twórcami serialu. Film animowany można obejrzeć, przechodząc do 20 minuty poniższego materiału z konwentu.

HBO Max promuje swój nowy serial... żelkami z marihuaną
HBO Max promuje swój nowy serial... żelkami z marihuaną
Przeczytaj także HBO Max promuje swój nowy serial... żelkami z marihuaną

Nowe „Zwariowane melodie” – kiedy premiera?

Na „Looney Tunes Cartoons” ma składać się 80 11-minutowych odcinków, podzielonych na specjalne segmenty. Pierwsze 30 odcinków zadebiuowało na nowej platformie streamingowej HBO MAX już pod koniec maja. Kolejne mają pojawić się na niej w niedalekiej przyszłości. Warto zwrócić uwagę, że niektóre z dotychczas wyemitowanych odcinków można znaleźć też na oficjalnym kanale WB Kids na YouTubie.

Czytaj także: Nowy aktorski serial w świecie „Wiedźmina”? Pojawiły się pierwsze informacje o „The Witcher: Blood Origin”.

Jak Ci się podoba nowy short "Zwariowanych melodii"?

Tagi: HBO