04.04.2019 12:08

Zobacz pierwszy odcinek finału "Gry o tron" na dużym ekranie za darmo. Premiera ósmego sezonu serialu w kinach Helios

Pierwszy odcinek finału "Gry o tron" trafi do sieci kin Helios w całej Polsce. Fani serialu HBO będą mogli za darmo obejrzeć premierę ósmego sezonu na dużym ekranie.

Kit Harington (Gra o tron)
foto: kadr z serialu Gra o tron

Do premiery pierwszego odcinka ósmego sezonu "Gry o tron" zostało już niewiele czasu. Oprócz różnego rodzaju akcji marketingowych inspirowanych Westeros oraz kolejnych zwiastunów i teaserów produkcji HBO, dla fanów serialu przygotowano również prawdziwą niespodziankę. Premierowy odcinek będzie można zobaczyć nie tylko za pośrednictwem kanału HBO i aplikacji HBO GO, ale również w kinie.

Daenerys Targaryen, foto: Kadr z serialu "Gra o tron"
Daenerys Targaryen, foto: Kadr z serialu "Gra o tron"
Przeczytaj także Przelej krew za Żelazny Tron. Akcja specjalna z okazji premiery 8. sezonu "Gry o tron"

"Gra o tron" - premiera 8. sezonu w kinie Helios

Sieć kin Helios postanowiła wejść we współpracę z twórcami "Gry o tron" i przygotować prawdziwą gratkę dla wszystkich miłośników serialu. Jeśli marzycie, żeby zobaczyć nowe przygody Jona Snow, Cersei Lannister i Daenerys Targaryen na dużym ekranie, macie okazję spełnić swoje pragnienie. Specjalny seans odbędzie się we wszystkich kinach sieci Helios 15 kwietnia 2019 roku o godzinie 19:00. Pokaz jest bezpłatny, ale liczba kinowych foteli nie jest z gumy. Żeby dostać darmowe zaproszenie na wydarzenie, należy się więc pospieszyć. Organizatorzy opisali, co trzeba zrobić, żeby mieć szansę na uczestnictwo w seansie "Gry o tron".

"

Aby otrzymać bezpłatne podwójne zaproszenie na seans, wystarczy dokonać rejestracji pod adresem got.helios.pl i odebrać je osobiście, w kasie wybranego podczas rejestracji kina sieci Helios. Odbiór zaproszeń będzie możliwy w niedzielę 14 kwietnia, od godziny 10:00. Fakt rejestracji nie będzie gwarantował otrzymania miejsc na sali. Czynnikiem decydującym będzie kolejność fizycznego odbioru biletów w kinie (do wyczerpania puli miejsc). Abonenci HBO GO będą mogli odbierać zaproszenia jako pierwsi, już od soboty, 13 kwietnia. "

Gra o tron

Projekcja będzie obejmowała nie tylko pierwszy odcinek finałowego sezonu "Gry o tron". Przed jego emisją, fani adaptacji prozy George'a R.R. Martina będą mieli okazję odświeżyć sobie poprzednie wydarzenia z Westeros, dzięki pokazowi ostatniego odcinka 7. sezonu "Gry o tron".

"Gra o tron" sezon 8. - kiedy premiera?

Jeśli nie lubicie wizyt w kinie lub nie uda się Wam zarezerwować bezpłatnego podwójnego zaproszenia na seans "Gry o tron", zawsze możecie skorzystać z tradycyjnej formy oglądania serialu. Produkcja trafi na antenę HBO i do biblioteki HBO GO tego samego dnia - 15 kwietnia 2019 roku. Poza tym aplikacja stacji oferuje poprzednie sezony "Gry o tron", więc bez problemu możecie przypomnieć sobie wydarzenia z całej produkcji, jeśli jesteście abonentami usługi.

>>Zobacz też: Kiedy zacząć ponowne oglądanie "Gry o tron", żeby wyrobić się przed premierą 8. sezonu?<<

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Seriale Gra o tron HBO HBO GO