26.10.2017 11:17

Zobacz rozśpiewaną parodię „Stranger Things”

Już niedługo zobaczymy 2. sezon serialu „Stranger Things”. W sieci pojawia się coraz więcej przeróbek hitu Netfliksa. Zobacz muzyczną parodię historii o dzieciakach z Hawkings i zaśpiewaj z nimi!

Zobacz rozśpiewaną parodię „Stranger Things”
foto: Stranger Things Parody by The Hillywood Show®/YouTube

Każdy szanujący się fan kina lat 80., a w szczególności filmów science fiction i horroru, powinien zobaczyć serial stacji Netflix. Ci, którzy nie znają historii Willa Byersa i grupki jego przyjaciół mają mało czasu, bo wraz z końcem października 2017 roku na platformie streamingowej pojawi się 2 sezon niesamowitych przygód. Do tej pory powstało już wiele przeróbek produkcji Netfliksa, w tym kilka stworzonych przez platformę. Z okazji premiery kolejnej serii dziwacznej opowieści, grupa internetowych twórców parodii znana jako Hillywood Show, postanowiła nagrać piosenkę, która przypadnie do gustu (i wpadnie w ucho) wszystkim fanom „Stranger Things”. 

Na kanale YouTube Hillywood Show pojawiło się perfekcyjnie wykonane wideo, w którym youtuberzy wcielają się w dobrze znane postacie i wykonują piosenkę „Super Freak”, utrzymaną w klimacie sprzed prawie 40 lat. 

W głównych bohaterów wcieli się Hilly Hindi (Mike), Hannah Hindi (Eleven), Richard Speight Jr. (Dustin), Phil LaMarr (Lucas) oraz Kim Rhodes (Joyce). Całość jest genialnie zmontowana z fragmentami odcinków z pierwszego sezonu serialu. Hillywood Show odtworzyli słynne fragmenty pojawiające się w serialu. Żeby być jak najbliżej oryginału, ekipa udała się do Georgii, gdzie kręcono prawdziwy serial. W wideo widzimy więc dobrze znane lokalizacje. Twórcy naprawdę się postarali, ale ich parodie zawsze stoją na wysokim poziomie. Swoją żmudną pracę udokumentowali na trwającym ponad godzinę materiale zza kulis. 

Premiera „Stranger Things 2” już 27 października 2017 roku. Po pierwszych recenzjach nowej serii, kontynuacja zapowiada się bardzo dobrze. Będziecie oglądać?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Stranger Things