02.04.2019 10:32

Zobacz zwiastun 3. sezonu serialu "Dom z papieru". Kiedy nowe odcinki trafią na Netflix?

Platforma Netflix zapowiedziała 3. sezon serialu "Dom z papieru". W sieci pojawił się pierwszy zwiastun kontynuacji. Zdradzono też, kiedy zobaczymy nowe odcinki.

Zobacz zwiastun 3. sezonu serialu "Dom z papieru". Kiedy nowe odcinki trafią na Netflix?

"Dom z papieru" to jedna z popularniejszych europejskich produkcji, która znalazła się na platformie Netflix. Dwa pierwsze sezony serialu okazały się prawdziwym hitem. Fani na całym świecie z niecierpliwością czekają na kontynuację przygód złodziei, którzy postanowili zrobić skok na hiszpańską mennicę narodową. W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź 3. sezonu "Domu z papieru". Co czeka przestępców?

Sto lat samotności
Sto lat samotności
Przeczytaj także Netflix stworzy serial na podstawie "Stu lat samotności" Gabriela Garcii Márqueza

"Dom z papieru" sezon 3. - zwiastun nowych odcinków serialu Netflix

W dwóch pierwszych sezonach serialu widzowie śledzili losy ośmiu bohaterów, którzy postanowili wcielić w życie plan tajemniczego Profesora i obrabować mennicę narodową w Madrycie. Z pozoru genialny pomysł bez wad zaczął się jednak się komplikować. Koniec końców bohaterom udało się uciec z mennicy ze zrabowanymi pieniędzmi i zaszyć się na drugim końcu świata wiodąc niekończące się wakacje w rajskim otoczeniu. Niestety zwiastun 3. sezonu sugeruje, że beztroskie życie wkrótce się skończy.

W trailerze pojawiają się dobrze znani bohaterowie. W obsadzie ponownie znaleźli się Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte(Profesor), Jaime Lorente (Denver), Miguel Herrán (Rio), Darko Peric (Helsinki), Alba Flores (Nairobi), Esther Acebo (Sztokholm), Itziar Ituño (Raquel Murillo), Enrique Arce (Arturo) i Mario de la Rosa (Suarez). W serialu pojawią się również nowe twarze. W serialu wystąpią między innymi Hovik Keuchkerian, Najwa Nimri, Fernando Cayo oraz Rodrigo de la Serna.

"Dom z papieru" sezon 3. - kiedy premiera?

Niestety twórcy postanowili nie zdradzać szczegółów fabuły nowych przygód głównych bohaterów. Na razie nie wiadomo, dlaczego przestępcy muszą zakończyć swoje beztroskie życie. Co ich czeka? Czy umiejętności zaprezentowane podczas skoku na mennicę znowu się przydadzą? Dowiemy się już 19 lipca 2019 roku.

>>Zobacz też: Top 10: Najlepsze seriale kryminalne dostępne na Netflix<<

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale Netflix Dom z papieru