Zobacz zwiastun "The Office Pl". Polska produkcja spodoba się fanom kultowego serialu? [WIDEO]

01.10.2021 15:48
The Office Pl Fot. materiały prasowe Canal +

Oto pierwszy zwiastun polskiej wersji "The Office". Jest dobrze czy drętwo?

CANAL+ pokazał pierwszy trailer do "The Office Pl". Co więcej amerykańska wersja kultowego serialu trafiła właśnie na CANAL+ online.

Polecamy

Zobacz zwiastun "The Office Pl". Polska produkcja spodoba się fanom kultowego serialu? [WIDEO]

Za sprawą brytyjskiego oryginału, jak i genialnej amerykańskiej adaptacji, serial zdobył miliony fanów na całym świecie, łącząc w sobie cechy klasycznego sitcomu z estetyką paradokumentu i ucieleśniając tym samym gatunek mockumentary.

22 października 2021 fani tytułu będą mogli obejrzeć polską wersję serialu "The Office Pl". Już teraz widzowie mogą zapoznać się z pierwszym trailerem produkcji, który zaprasza widzów do siedleckiego biura firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej „Kropliczanka”.

 Za polską wersję "The Office", tworzoną przy współpracy z BBC Studios oraz w koprodukcji z Comedy Central Polska, odpowiadają reżyser Maciej Bochniak oraz producenci Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński. Za scenariusz odpowiedzialny jest Łukasz Sychowicz wraz z Jakubem Rużyłło i Mateuszem Zimnowodzkim, zaś za zdjęcia odpowiada Paweł Chorzępa. Kierownikiem literackim jest Michał Oleszczyk. Koproducentem serialu jest Comedy Central Polska.

Od 1 października, w każdy kolejny piątek, w CANAL+ online pojawią się po dwa sezony amerykańskiej wersji kultowego hitu: 8 października (sezon 3 i 4), 15 października (sezon 5 i 6) oraz 22 października (sezon 7, 8 i 9).  

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.