Zobaczcie pierwszą oficjalną scenę walki z "Wiedźmina" [WIDEO]

04.12.2019 12:41
Zobaczcie pierwszą oficjalną scenę walki z "Wiedźmina" [WIDEO] Fot. kadr z wideo

W sieci pojawiła się pierwsza scena walki z netfliksowego "Wiedźmina". Jak prezentuje się starcie Geralta i Jeża ze strażnikami z Cintry?

Od premiery "Wiedźmina" dzieli nas już kilkanaście dni. Z tej okazji odtwórca głównej roli zawitał w programie Jimmy Kimmel Live, gdzie opowiedział o pracy na planie i przygotowaniach do roli Geralta. Przy okazji zaprezentowano klip z serialu, w którym widzimy pierwszą scenę walki z udziałem tytułowego bohatera.

"Wiedźmin" - zobaczcie pierwszą oficjalną scenę walki

Jimmy Kimmel poruszył wiele tematów w rozmowie z Cavillem. Nawiązał do jego najpopularniejszej dotąd roli, czyli Supermana, oraz faktu, że Brytyjczyk praktycznie nie korzysta z pomocy kaskaderów. Następnie rozmowa zeszła na temat nadchodzącego "Wiedźmina", gdzie Henry wciela się w głównego bohatera - Geralta z Rivii. Aktor opowiedział o swoim uwielbieniu do gier oraz okolicznościach, w jakich otrzymał angaż do produkcji. Przy okazji zaprezentowano również scenę z serialu. Widzimy w niej Geralta i Jeża walczących ze strażnikami z Cintry (start od 6:22).

Przeczytaj także

Szczęśliwcy, którzy mieli już okazję zobaczyć pierwsze odcinki "Wiedźmina" zapewniają, że sekwencje walk w serialu Netfliksa biją na głowę to, co zaprezentowała nam "Gra o tron". Ile jest prawdy w tych pochwałach? Przekonamy się już 20 grudnia, gdy pierwszy sezon serialu zawita w bibliotece platformy.

Przeczytaj także

Jimmy Kimmel nawiązał również do licznych porównań obu seriali. Obrócił jednak sytuację w żart skupiając się na podobieństwie fryzur Geralta i Daenerys Targaryen.

Foto: kadr z wideo Fot. Foto: kadr z wideo

Henry Cavill pociągnął żart dalej przyznając, że również zauważył to podobieństwo i usiłował wykorzystać je na planie serialu.

Wzorowałem się na niej. Kazałem ludziom na planie mówić do mnie Khaleesi lub Emilia. W innym przypadku nie reagowałem. Mogła być też Matka Smoków.

Zobacz też: "Wiedźmin" - Henry Cavill o Geralcie: "on jest połączeniem Supermana i Batmana"

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.