Zobaczcie pierwsze zdjęcie z 4. sezonu "Lucyfera"
Kamil Kacperski
06.12.2018 10:43
Zobaczcie pierwsze zdjęcie z 4. sezonu "Lucyfera" Fot. kadr z serialu

Portal TVLine opublikował pierwsze ekskluzywne zdjęcie z 4. sezonu "Lucyfera". Fotografia przedstawia głównego bohatera rozmawiającego z... biblijną Ewą.

Biblijnym odniesieniom w "Lucyferze" nie ma końca - tym razem w serialu pojawi się biblijna Ewa, którą uwiódł w raju sam Lucyfer. Zdjęcie przedstawia tytułowego bohatera, który rozmawia z Pierwszą Kobietą. Jak twierdzą twórcy, Pan Piekła przyszedł do Ewy po poradę sercową dotyczącą detektyw Chloe Decker, jego partnerki z pracy.

Widzimy, że rolę się nieco zmieniły - tym razem to Ewa jest tą, która kusi. Lucyfer jest wyraźnie zdenerwowany, a niepokojącego klimatu nadaje czerwony kolor lamp. Zobaczcie zdjęcie z serialu:

lucifer-season-4-episode-6-eve-1148726 Fot. foto: Netflix/TVLine

Lucyfer na Netflix - pierwsze zdjęcie z 4. sezonu 

Na temat nowej postaci wypowiedział się Tom Ellis, który gra Lucyfera. Aktor potwierdził to, co widzimy na zdjęciu, czyli niezbyt dobry stan mentalny głównego bohatera serialu:

Lucyfer jest w tym momencie bardzo niestabilny emocjonalnie - czego oczywiście nie potrafi przyznać - i nagle pojawia się Ewa. Kontakt z nią powoduje, że Lucyfer przypomina sobie jakim facetem, czy raczej jakim Diabłem kiedyś był. A ona o nim nigdy nie zapomniała i nadal go kocha.

W Ewę wciela się Inbar Lavi. Aktorkę bardzo pochwaliła Lauren German, która gra Chloe Decker:

Inbar wciela się w Ewę tak bardzo specyficznie, że cóż... po prostu nadaje serialowi nowego wydźwięku. Ma taką bardzo magiczną, lekką i wrażliwą energię.

Kiedy nowy sezon Lucyfera?

Jaki wpływ będzie miała Ewa na relację Lucyfera i Chloe? Czy Pierwsza Kobieta namiesza w głowie Diabłu? Tego dowiemy się dopiero pod koniec 2019 roku, kiedy 4. sezon "Lucyfera" pojawi się na Netfliksie. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.