06.12.2018 10:43

Zobaczcie pierwsze zdjęcie z 4. sezonu "Lucyfera"

Portal TVLine opublikował pierwsze ekskluzywne zdjęcie z 4. sezonu "Lucyfera". Fotografia przedstawia głównego bohatera rozmawiającego z... biblijną Ewą.

Lucyfer Netflix
foto: kadr z serialu

Biblijnym odniesieniom w "Lucyferze" nie ma końca - tym razem w serialu pojawi się biblijna Ewa, którą uwiódł w raju sam Lucyfer. Zdjęcie przedstawia tytułowego bohatera, który rozmawia z Pierwszą Kobietą. Jak twierdzą twórcy, Pan Piekła przyszedł do Ewy po poradę sercową dotyczącą detektyw Chloe Decker, jego partnerki z pracy.

Widzimy, że rolę się nieco zmieniły - tym razem to Ewa jest tą, która kusi. Lucyfer jest wyraźnie zdenerwowany, a niepokojącego klimatu nadaje czerwony kolor lamp. Zobaczcie zdjęcie z serialu:

Lucyfer

Lucyfer na Netflix - pierwsze zdjęcie z 4. sezonu 

Na temat nowej postaci wypowiedział się Tom Ellis, który gra Lucyfera. Aktor potwierdził to, co widzimy na zdjęciu, czyli niezbyt dobry stan mentalny głównego bohatera serialu:

"

Lucyfer jest w tym momencie bardzo niestabilny emocjonalnie - czego oczywiście nie potrafi przyznać - i nagle pojawia się Ewa. Kontakt z nią powoduje, że Lucyfer przypomina sobie jakim facetem, czy raczej jakim Diabłem kiedyś był. A ona o nim nigdy nie zapomniała i nadal go kocha. "

W Ewę wciela się Inbar Lavi. Aktorkę bardzo pochwaliła Lauren German, która gra Chloe Decker:

"

Inbar wciela się w Ewę tak bardzo specyficznie, że cóż... po prostu nadaje serialowi nowego wydźwięku. Ma taką bardzo magiczną, lekką i wrażliwą energię. "

Kiedy nowy sezon Lucyfera?

Jaki wpływ będzie miała Ewa na relację Lucyfera i Chloe? Czy Pierwsza Kobieta namiesza w głowie Diabłu? Tego dowiemy się dopiero pod koniec 2019 roku, kiedy 4. sezon "Lucyfera" pojawi się na Netfliksie. 

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Netflix Lucyfer