20.07.2018 10:48

Zobaczcie pierwszy zwiastun spin-offu „Synów Anarchii” pt. „Mayans M.C.”

Stacja FX opublikowała pierwszy zwiastun „Mayans M.C.”, która opowie o historii meksykańskiego gangu motocyklowego. Zobaczcie debiutancki trailer produkcji.

Zobaczcie pierwszy zwiastun spin-offu „Synów Anarchii” pt. „Mayans M.C.”
foto: materiały prasowe

Podczas odbywającego się w San Diego Comic Conu stacja FX przygotowała panel dyskusyjny na temat „Mayans M.C.”, czyli spin-offu „Synów Anarchii”. W zwiastunie poznajemy nową obsadę, która składa się z członków meksykańskiego gangu motocyklowego, a także po raz pierwszy mamy możliwość poczuć klimat nowej produkcji Kurta Suttera, czyli twórcy serialu o Jaxie i spółce. 

Akcja „Mayans M.C.” rozgrywa się po śmierci Jaxa, czyli głównego bohatera „Synów Anarchii”, a umiejscowiona jest na terenie granicy między Kalifornią a Meksykiem. Głównym bohaterem jest Ezekiel „EZ” Reyes, były więzień, który stara się wyrobić sobie nową renomę w świecie bezprawia po tym, jak stracił swój wizerunek „golden boya”, który miał szansę na spełnienie amerykańskiego snu:

The Rolling Stones w zwiastunie Mayans M.C.

EZ jest prospektem pracującym dla tytułowego gangu. W zwiastunie widzimy, że serial skupi się na tym, w jaki sposób Reyes budował swoją renomę w Mayans M.C. - mężczyzna zaczyna karierę od wypolerowania motocyklu starszemu koledze po fachu. Produkcja będzie również pokazywała flashbacki i opowie nam czasy młodości Ezekiela Reyesa. 

Ciekawe jest również użycie utworu „Paint it Black” autorstwa The Rolling Stones w wersji po hiszpańsku. Piosenka Stonesów była już w tysiącu filmów, seriali i zwiastunów, ale zastosowanie jej w rodowitym języku Reyesa i spółki powoduje, że „Mayans M.C.” od razu wyróżnia się z szeregu. 

Mayans M.C. z datą premiery

Serial zadebiutuje na stacji FX już 4 września 2018 roku. Na razie nie wiemy jednak, kiedy „Mayans M.C.” pojawi się w Polsce. Będziecie oglądali spin-off „Synów Anarchii”?

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Zwiastuny Mayans MC