Zobaczcie zapowiedź 4. sezonu "Stranger Things". Będzie bardziej jak "Pogromcy duchów"?

27.09.2021 12:28
Zobaczcie zapowiedź 4. sezonu "Stranger Things". Będzie bardziej jak "Pogromcy duchów"? Fot. materiały prasowe/Netflix

"Stranger Things" to fenomen, który opanował cały świat. Na nowe odcinki produkcji czekają miliony fanów, ale twórcy bardzo powolnie dawkują kolejne wieści o tytule.

Stranger Things 4 - zobaczcie zapowiedź produkcji

Po "śmierci" Hoppera w finale 3. sezonu - kiedy to policjant zostaje pochłonięty przez ogromną kulę energii, która powstała z powodu zamknięcia portalu do Drugiej Strony - dowiedzieliśmy się w zapowiedzi 4. sezonu, że Hopper żyje, ale jest uwięziony w obozie pracy na Kamczatce. Tam, nieposłuszni więźniowie są pokarmem dla Demogorgona.

Polecamy

W sieci pojawił się kolejny "zwiastun" nowych odcinków "Stranger Things", a ten nam przedstawia krótką opowieść o rodzinie, która wprowadziła się do nowego domu. Niestety okazało się, że nie była w nim samotna. Lata później do tego samego miejsca, tym razem opuszczonego, zapuszczają się główni bohaterowie ze Steve'em i Dustinem na czele.

Nie dzieje się w materiale zbyt dużo, a twórcy zdradzają jedynie, że nowe odcinki pojawią się na Netflix w 2022 roku. Zobaczcie zapowiedź "Stranger Things":

Polecamy

W nowym sezonie powrócą David Harbour, Winona Ryder, Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Noah Schnapp, Sadie Sink, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, a także Maya Hawke, Priah Ferguson oraz Matthew Modine.

Trzeci sezon był oglądany w ponad 40 milionach gospodarstw domowych w ciągu pierwszych czterech dni od premiery (to więcej niż jakikolwiek inny film lub serial Netflix w tym okresie) oraz w 64 milionach gospodarstw domowych w ciągu pierwszych czterech tygodni. Nowe odcinki "Stranger Things" pojawią się na Netflix w 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.