30.10.2018 12:59

Zobaczcie zwiastun ostatniego odcinka Ricka Grimesa w "The Walking Dead"

Stacja FOX podzieliła się oficjalnym opisem oraz zapowiedziami ostatniego odcinka Ricka Grimesa, głównego bohatera "The Walking Dead". Zobaczcie wideo. 

Rick Grimes
foto: kadr z wideo

O tym, że postać, w którą od 7 lat wciela się Andrew Lincoln, w końcu umrze, twórcy poinformowali na długo przed premierą 9. sezonu "The Walking Dead". Nie zdradzono jednak w jaki sposób jeden z głównych bohaterów wyzionie ducha. Pojawiła się jedynie informacja, że fani pożegnają Ricka Grimesa mniej więcej w połowie nowej odsłony przygód ocalałych w świecie zombie. W połowie października 2018 roku na oficjalnym Twitterze serialu zdradzono, że Rickowi nie zostało już wiele czasu. 4. odcinek zakończył się natomiast cliffhangerem, który może sugerować, w jaki sposób Rick zostanie pozbawiony życia.

The Walking Dead - jak zginie Rick Grimes?

Prawdopodobnie upadek z konia okaże się gwoździem do trumny głównego bohatera serialu. Jeśli nie zostanie zjedzony przez żywe trupy, prawdopodobnie zginie w skutek rany, której doznał podczas wypadku. Oczywiście twórcy mogą bawić się z widzami w kotka i myszkę. Może w następnym odcinku zobaczymy, jak Daryl w ostatniej chwili ratuje Ricka, który potem zginie w zupełnie inny sposób? Bardziej prawdopodobne wydaje się jednak, że koniec Grimesa rozpoczął się w 4. odcinku 9. sezonu.

Stacja potwierdziła, że w ostatnim odcinku Grimesa pojawi się sporo nawiązań do epizodu pierwszego. Spotkamy również starych znajomych, takich jak np. Shane (Jon Bernthal), który zginął w 2. sezonie programu:

"

Rick musi stawić czoło przeszłości, gdy nie udaje mu się zapewnić bezpieczeństwa społecznościom oraz nie może uratować wizji Carla na lepszą przyszłość. "

Tak za to prezentują się oficjalne materiały promujące ostatni odcinek Andrew Lincolna w roli Ricka Grimesa:

Kiedy premiera ostatniego odcinka The Walking Dead z Rickiem Grimesem?

Odpowiedź na pytanie, w jaki sposób twórcy serialu pozbędą się Ricka Grimesa, poznamy już 4 listopada 2018 roku, kiedy 5. odcinek 9. sezonu "The Walking Dead" trafi na antenę AMC. W Polsce premiera odbędzie się 5 listopada o 22:00 za pośrednictwem stacji Fox.

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale The Walking Dead