Zobaczcie zwiastun serialu dokumentalnego o "The Mandalorian". Premiera już wkrótce

24.04.2020 10:39
Zobaczcie zwiastun serialu dokumentalnego o "The Mandalorian". Premiera już wkrótce Fot. materiały prasowe Lucasfilm/ Disney +

Tęsknicie za Mando i Baby Yodą? Zobaczcie zwiastun dokumentu, który zabierze was za kulisy powstawania serialu.

"The Mandalorian" to flagowy serial platformy Disney + osadzony w uniwersum "Gwiezdnych wojen". Pierwszy sezon wzbudził olbrzymie zainteresowanie i emocje, zwłaszcza z uwagi na udział zielonego słodziaka, Baby Yody. Dla stęsknionych za przygodami tytułowego łowcy nagród i jego "dzieciaka" mamy dobre wieści - już wkrótce ukaże się serial dokumentalny przedstawiający kulisy powstawania produkcji Jona Favreau. Ukazał się pierwszy zwiastun.

"The Mandalorian" - zwiastun dokumentu o kulisach powstawania serialu 

Zwiastun serialu "Disney Gallery: The Mandalorian" prezentuje się następująco:

W dokumencie udamy się za kulisy serialu, zobaczymy jak powoływano do życia świat, który pokochało tak wielu fanów. W trakcie emisji poznamy rozmaite aspekty produkcji, a naszymi przewodnikami będą twórca serialu, Jon Favreau, oraz reszta ekipy, w tym członkowie obsady. Istnieje też szansa, że zobaczymy sceny usunięte.

Przeczytaj także

"Disney Gallery: The Mandalorian" liczył będzie 8 odcinków. Pierwszy z nich ukaże się w najbliższy Dzień Star Wars, czyli 4 maja 2020 roku. Kolejne debiutować będą co tydzień, w każdy piątek. 

Przeczytaj także

Prace nad 2. sezonem "The Mandalorian" ruszyły tuż po premierze pierwszej serii i zgodnie z zapewnieniami najnowsze odcinki powinny ukazać się w okolicach października tego roku. Reżyserami 2. sezonu są Dave Filoni, Robert Rodriguez, Jon Favreau i Carl Weathers. Jak was ostatnio informowaliśmy, serial otrzymał już zamówienie na sezon 3.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.