Zobaczcie przaśny zwiastun serialu o sex-taśmie Pameli Anderson i Tommy'ego Lee [WIDEO]

18.11.2021 11:26
Zobaczcie przaśny zwiastun serialu o sex-taśmie Pameli Anderson i Tommy'ego Lee [WIDEO] Fot. Rex Features/East News

Platforma Hulu postanowiła podzielić się ze światem pierwszym oficjalnym zwiastunem serialu "Pam & Tommy". Poznaliśmy również datę premiery tego miniserialu. 

Pam & Tommy - zobaczcie zwiastun miniserialu o sex-taśmie

W sieci pojawił się zwiastun serialu "Pam & Tommy" z Sebastianem Stanem i Lily James w rolach głównych.

Polecamy

"Bazujący na prawdziwym ku*wa skandalu" serial przedstawi nam opowieść o przełomowej w popkulturze sex-taśmie tytułowego duetu, a konkretnie kulisach jej upublicznienia. Trzeba przyznać, że James i Stan wyglądają ŚWIETNIE jako Pamela Anderson i Tommy Lee, a całość zapowiada się na przaśną i przyjemną opowiastkę:

Mini-serial ma opowiedzieć o kontrowersyjnej sex-taśmie Pam i Tommy'ego z połowy lat 90. Seth Rogen wcieli się w rolę człowieka, który skradł nagranie pary (a przy okazji jest też producentem wykonawczym serialu). Lily James i Sebastian Stan wcielą się oczywiście w tytułowe postaci.

Polecamy

W serialu wystąpią również Nick Offerman, Taylor Schilling oraz Andrew Dice Clay. 

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, serial "Pam & Tommy" doczekał się również oficjalnej daty premiery - ta odbędzie się już 2 lutego 2022 roku. Niestety na razie nie wiemy, kiedy produkcja pojawi się w Polsce.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.