Zwiastun 2. sezonu „Stranger Things”

Kamil Dachnij
24.07.2017 10:13
Zwiastun 2. sezonu „Stranger Things” Fot. kadr z filmu

Serial Netflixa to bodajże najbardziej oczekiwana produkcja telewizyjna 2017 roku. Pierwszy zwiastun zapowiada duże emocje. 

Pisaliśmy ostatnio, że zmieniono datę premiery 2. sezonu „Stranger Things”. Pierwotnie miała się odbyć w Halloween 2017 roku, ale przesunięto ją na 27 października 2017 roku. Teraz przyszedł czas na najważniejszą informację związaną z hitem Netflixa. Podczas panelu poświęconemu serialowi na Comic Conie w San Diego zaprezentowano pierwszy zwiastun gorąco oczekiwanej kontynuacji. I trzeba przyznać, że prezentuje się on bardzo dobrze. Już samo użycie piosenki „Thriller” Michaela Jacksona i pojawienie się gry „Dragon’s Lair” jest ciekawie wkomponowane w całość i podtrzymuje ejtisowy klimat z pierwszego sezonu.

W przeciągu ostatnich miesięcy twórcy serialu sporo nam zdradzili. Usłyszeliśmy, że „Stranger Things” w 2. sezonie pokaże trójkąt miłosny, serial będzie jak „Indiana Jonesa i Świątynia Zagłady”, do produkcji Netflixa powrócą nieżyjący bohaterowie. Wiemy również, jak będzie się nazywał główny potwór i co najważniejsze – sezon ma być znacznie bardziej horrorowaty. Jego fabuła skupi się na 1984 roku. Mieszkańcy Hawkins w stanie Indiana wciąż nie otrząsnęli się z horroru, który spotkał ich za sprawą pojawienia się Demogorgona i innych sekretów z miejskiego laboratorium. Choć Willa Bersa udało się uratować z odwróconego świata, to jednak na tym się nie skończy, bowiem wszystkim ocalałym zagraża jeszcze potężniejsza i bardziej złowroga istota.

Swoje role w 2. sezonie powtórzą m.in. Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin oraz Noah Schanpp. Pojawią się też nowe twarze. Twórcy serialu, Bracia Duffer, nakręcili łącznie cztery odcinki, producent Shawn Levy dwa, zaś reszta została podzielona między Andrew Santonem oraz Rebeccą Thomas

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.