Zwiastun nowych „Transformers” nieoczekiwanie pojawił się w sieci
07.07.2020 11:11
Zwiastun nowych „Transformers” nieoczekiwanie pojawił się w sieci Fot. . materiały prasowe Netflix

Platforma streamingowa Netflix opublikowała wlaśnie zwiastun swojego serialu animowanego, osadzonego w świecie „Transformers”. Co już wiemy o “Transformers: Wojna o Cybertron – trylogia. Oblężenie ”?

Platforma Netflix postawiła na sprawdzoną markę. W najbliższym czasie zobaczymy nowy serial animowany „Transformers”. Będzie to trylogia, opowiadająca o nowej wojnie o planetę Cybertron. 

Co ciekawe – walka o tę planetę rodzinną Autobotów trwa już od początku powstania marki Transformers, w 1983 roku. W nowej wersji ponownie zobaczymy, jak ekipa pod przywództwem Optimusa Prime’a walczy z Deceptikonami Megatrona o władzę nad tzw. Wszechiskrą (ang. Allspark), która może zostać użyta jako broń, pomocna w podboju nie tylko planety, ale i całego wszechświata.

Przeczytaj także

Siege” (pol. oblęzenie”) ma być pierwszą częścią zapowiedzianej niedawno trylogii. Serial składać się będzie z 6 22-minutowych odcinków. Po nich nadejdzie część 2, z podtytułem – „Earthrise”, w której akcja przeniesie się na ZIemię. Całość zamknie część 3, obecnie jeszcze niezatytulowana.

“Transformers: Wojna o Cybertron – trylogia. Oblężenie” – zwiastun

W sieci pojawił się właśnie pełnoprawny zwiastun, pokazujący czego możemy spodziewać się po nowej produkcji. 

Przeczytaj także

“Transformers: Wojna o Cybertron – trylogia. Oblężenie ” – ekipa

Za animację nowego serialu odpowiadać będzie studio Rooster Teeth Studios, odpowiedzialne za kilka seriali animowanych, powiązanych ze światem gier, jak "Red vs. Blue", czy "Gen:Lock".  W serialu wystąpią (m.in): Jake Foushee (Optimus Prime), Jason Marnocha (Megatron), Linsay Rousseau (Elita-1), czy Joe Zieja jako Bumblebee.

“Transformers: Wojna o Cybertron – trylogia. Oblężenie ” – kiedy premiera?

Produkcja zabebiutuje na platformie Netflix już 30 lipca. Wtedy otrzymamy „rozdział 1” nowej Trylogii, z podtytułem „Siege” (pol. olbężenie)

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.