03.01.2018 13:01

Zwyczajne życie nastoletniego psychopaty w nowym serialu Netfliksa „The End of F**king World”

Kolejny je**any serial Netfliksa! Czy psychopata zakocha się w dziewczynie, którą chce zamordować?

Zwyczajne życie nastoletniego psychopaty w nowym serialu Netfliksa „The End of F**king World”
foto: kadr z serialu The End of F**king World

Niebawem na platformie Netflix pojawi się nowy serial dość bezpośrednio zatytułowany „The End of F**king World”. Brytyjska produkcja dla fanów czarnego humoru bazuje na powieści graficznej Charlesa Forsmana. W serialu poznamy 17-letniego James (Alex Lawther), który uważa się za psychopatę. Żeby udowodnić sobie, że może zaliczyć się w szereg takich sław jak Hannibal Lecter z „Milczenia owiec”, Alex Forrest z „Fatalnego zauroczenia”, czy Normana Batesa z „Psychozy”, postanawia poszukać w szkole swojej ofiary. Pada na Alyssę (Jessica Barden), która odczytuje znaki wysyłane przez chłopaka na opak i wkrótce... zostają parą.

Jak podkreślają sami twórcy, nie jest to zwyczajna historia o miłości. Chłopak postanawia wykorzystać błędne przekonanie, w którym tkwi jego koleżanka, po to, by zamordować ją z zimną krwią. Szybko jednak okazuje się, że Alyssa jest inna, niż wydawało się Jamesowi, bo również ma swoje problemy. Dodatkowo młody psychopata zaczyna ją... lubić. 

Oprócz znanego z „Black Mirror” Lawthera i Barden występującej wcześniej w „Lobsterze” w serialu pojawią się również Wunmi Mosaku oraz Gemma Whelan. Zwiastun „The End of F**king World” 24 godziny po dacie premiery zdobył prawie 3 miliony wyświetleń na kanale YouTube Netlfiksa. Pierwszy sezon pojawi się na platformie VOD już 5 stycznia 2018 roku. Czy w przyszłości serial ma szansę pobić najlepszą produkcję Netfliksa 2017 roku wybraną przez czytelników Antyradio.pl?

Czy obejrzysz serial „The End of F**king World”?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale Zwiastuny Netflix The End of F**king World