Dostęp do ulubionych seriali zamiast skarpetek pod choinkę? Netflix wychodzi naprzeciw swoim klientom!

Natalia Hluzow
20.10.2017 12:37
Dostęp do ulubionych seriali zamiast skarpetek pod choinkę? Netflix wychodzi naprzeciw swoim klientom! Fot. materiały prasowe

Netflix wprowadza nową ofertę dla klientów. Teraz swoich bliskich będzie można obdarować kartą podarunkową z dostępem do „Stranger Things” czy „Defenders” oraz innych seriali i filmów. 

Urodziny, święta, imieniny i rocznice – jest tyle okazji w roku, które wypada uczcić prezentem, że czasem trudno jest nam wymyślić coś nowego. A na dodatek takiego, by zadowoliło obdarowywaną osobę. Netflix postanowił wyciągnąć rękę do zatroskanych obdarowujących i do swojej oferty wprowadził karty podarunkowe. 

Na czym ma to polegać? Jak czytamy w informacji prasowej:

Kartę podarunkową możesz wykorzystać do opłacenia członkostwa lub podarować ją bliskiej osobie, aby również mogła cieszyć się doskonałą rozrywką. Karty są alternatywną dla kart kredytowych formą płatności za dostęp do zasobów Netfliksa.

Karty podarunkowe Netflix będzie można realizować na oficjalnej stronie i opłacać nimi istniejące lub świeżo założone konta. Będzie można je wykorzystywać do opłacenia abonamentu za dowolny plan na pełny lub niepełny miesiąc.

 

Karta podarunkowa Netflix_602 Fot. foto: materiały prasowe

Możliwość obdarowania drugiej osoby szansą spędzenia czasu ze „Stranger Things”, „House of Cards” lub „Defenders” faktycznie wydaje się być kusząca. Tym bardziej, że współcześni serialowi sprinterzy potrafią obejrzeć kilkanaście odcinków w ciągu 24 godzin, a więc jedna karta podarunkowa może pozwolić im na zobaczenie w tym tempie kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu seriali! 

Mówi się, najlepszą rzeczą, jaką można podarować drugiej osobie jest czas. W dzisiejszych czasach jest to po prostu czas spędzony na Netflixie. Wszak wspólne oglądanie Netflixa ma być przepisem na udany związek...

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.