Liam Hemsworth kontra Christoph Waltz. Zobacz zwiastun serialu „Most Dangerous Game”

25.03.2020 10:05
Liam Hemsworth kontra Christoph Waltz. Zobacz zwiastun serialu „Most Dangerous Game” Fot. . James Shaw/REX Shutterstock/EAST NEWS

Gdy wielkie wytwórnie filmowe przesuwają daty premier swoich największych hitów, a praca na planach filmowych została wstrzymana, nowa platforma streamingowa szykuje się do swojego debiutu.

Mowa o serwisie Quibi, który ma pojawić się na rynku już 6 kwietnia. Platforma od kilku dni prezentuje nowe zwiastuny swoich produkcji, zachęcając potencjalnych klientów do założenia konta w usłudze.

„Nie ufaj nikomu. Pozostań paranoikiem” – zwiastun „Most Dangerous Game”

Teraz dostaliśmy zapowiedź serialu „Most Dangerous Game”. To opowieść o mężczyźnie, który z powodu wzrastających opłat szpitalnych, zostaje przyparty do muru. Desperacko poszukuje możliwości szybkiego zarobku. Decyduje się podjąć więc wyjątkowo niebezpiecznej gry. Stanie się żywym celem, na którego polować będą inni ludzie. Jeśli utrzyma się przy życiu przez 24 godziny, pod koniec dnia otrzyma 24,5 mln dolarów.

Fabuła serialu przywodzi na myśl niedawny kontrowersyjny film fabularny „The Hunt”, horror „Zabawa w chowanego”, a nawet trzecią część przygód „Johna Wicka”. Kino sensacyjne nie słynie jednak z innowacyjnych pomysłów, więc wszystko zależy od sposobu, w jaki twórcy podejdą do tematu.

Przeczytaj także

Siłą serialu może być to, że prezentowany będzie on w serwisie Quibi, dostępnym jedynie na telefonach komórkowych. Takie warunki mogą sprawić, że będziemy jeszcze mocniej wkręceni w akcję, traktując ją jak relację naszych znajomych  w social media.

Quibi prezentuje

„Most Dangerous Game” to kolejna produkcja nowej platformy streamingowej Quibi. Nazwa platformy, wywodząca się od skrótu „Quick Bites” (pol. Szybkie kęsy), zdradza główny zamysł nowego serwisu. Na platformie zobaczymy seriale i filmy, na które składa się seria 10-15 minutowych odcinków, emitowanych codziennie.

Przeczytaj także

Na start mamy otrzymać ok. 50 premierowych produkcji. Platforma będzie dostępna jedynie na telefony komórkowe. Specjalną aplikację można pobrać z Apple App Store i Google Play, a jeśli zarejestrujemy się na stronie quibi.com przed 6 kwietnia, dostaniemy 90 dni użytkowania serwisu za darmo. Później cena wynosić będzie od 4.99 do 7.99$.

Czytaj także: Powstanie serial o założycielu Snapchata. Ma przypominać film "Social Network".

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.