03.06.2019 16:01

Nowy trailer "Domu z papieru" wyjaśnia losy jednego z bohaterów

Co czeka bohaterów 3. sezonu "Domu z papieru"? Netflix wypuścił nowy zwiastun, który uchyla widzom rąbka tajemnicy.

Dom z papieru sezon 3.
fot: kadr z wideo

Netflix wypuścił trailer 3. sezonu "Domu z papieru". Dwie pierwsze serie zyskały ogromną popularność na całym świecie. Fani nie mogą się doczekać kolejnej części serialu, która wyjaśni, co wydarzyło się z bohaterami po napadzie na hiszpańską mennicę narodową. Najnowszy zwiastun jest znacznie dłuższy od tych, które fani dotychczas widzieli. Co zatem czeka złodziei w 3. sezonie "Domu z papieru"?

Najnowszy zwiastun 3. sezonu "Domu z papieru"

W najnowszym zwiastunie popularnego serialu widzowie dowiedzieli się, co stało się z Berlinem - rodzonym bratem Profesora. Wszystko wskazywało na to, że bohater poświęcił swoje życie, żeby ratować przyjaciół. Okazuje się również, że Rio został schwytany, a reszta ekipy będzie próbowała go odbić. Cała grupa ponownie się jednoczy.

W zwiastunie pojawili się bohaterowie, którzy są dobrze znani widzom na całym świecie, ale także nowe twarze. Do ekipy dołączyli Hovik Keuchkerian, Najwa Nimri, Fernando Cayo oraz Rodrigo de la Serna.

"Dom z papieru" 3. sezon
"Dom z papieru" 3. sezon
Przeczytaj także W najnowszych zwiastunach "Domu z papieru" występują bohaterowie innych seriali Netfliksa

"Dom z papieru" kiedy premiera 3. sezonu?

Fani już zacierają ręce, bo premiera 3. sezonu "Domu z papieru" odbędzie się już 19 lipca 2019 roku. Czy umiejętności bohaterów przydadzą się w najnowszej serii? Tego dowiemy się już w lipcu.

Zobacz także: Najlepsze seriale XXI wieku

Tagi: Netflix