12.02.2019 14:57

TOP 10: Najlepsze filmy akcji na CDA Premium... Nie tylko "Nowe porządki" i "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"

Na CDA Premium znajdziemy wiele pozycji, które są warte uwagi. "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" i "Nowe porządki" to nie jedyne filmy akcji, które możemy znaleźć na popularnym serwisie.

CDA Premium filmy akcji
fot: materiały prasowe

Sporą popularnością cieszą się filmy Patryka Vegi, takie jak "Nowe porządki" czy "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", które możemy obejrzeć na CDA Premium. Jednak na tym popularnym serwisie znajdziemy o wiele więcej produkcji, które są godne uwagi. Jesteście ciekawi, o jakich filmach mowa?

Jeszcze jakiś czas temu pisaliśmy o najlepszych filmach dokumentalnych dostępnych na CDA Premium. Ty razem przygotowaliśmy dla Was zestawienie filmów, które trzymają w napięciu od początku do końca i które z pewnością warto obejrzeć.

Filmy na CDA
Filmy na CDA
Przeczytaj także TOP 10: Najlepsze filmy dokumentalne na CDA Premium

Najlepsze filmy akcji na CDA Premium

1. "Hooligans" (2005)

Akcja filmu toczy się w Londynie. Matt Buckner przyjeżdża do siostry zaraz po tym, jak zostaje wyrzucony ze studiów. Chłopak wchodzi do środowiska kibiców lokalnych klubow piłkarskich. Film, który z pewnością spodoba się fanom twórczości Patryka Vegi. Produkcja jest zdecydowanie warta uwagi.

2. "Hellboy: Złota armia" (2008)

Hellboy nie może dopuścić do zbudzenia Złotej Armii elfów. Jako członek Biura Badań Paranormalnych jest zobowiązany do wykonania tego zadania. We wszystkim pomagają mu Abe Sapien i Johann Kraus.

3. "Maczeta" (2010)

Film Ethana Maniquisa i Roberta Rodrigueza, który opowiada o byłym agencie federalnym, który mści się na ludziach, którzy chcieli go wrobić w morderstwo i zniszczyć. W rolach głównych Danny Trejo, Robert De Niro i Jessica Alba. Film, który trzeba obejrzeć.

4. "Sin City: Damulka warta grzechu" (2014)

Kolejny film Roberta Rodrigueza. Film powstał na podstawie serii komiksów Franka Millera, który był również drugim reżyserem tej produkcji. Dwight jest mieszkańcem Basin City. Miasta, w którym przestępstwa, prostytucja i korupcja są na każdym rogu. Mężczyznę poszukuje kobieta, która go kiedyś porzuciła.

Zobacz także: >>CDA.pl z aplikacją na iOS, telewizory i oglądaniem offline<<

5. "Ip Man" (2008)

Fani sztuk walki z pewnością zacierają ręce. "Ip Man" jest filmem biograficznym, który opowiada o legendzie chińskiego mistrza kung fu. "Ip Man" był kiedyś nauczycielem Bruce'a Lee. Akcja filmów jest osadzona w latach 40. XX wieku w czasie okupacji Chin przez Japonię.

6. "JCVD" (2008)

Van Damme zostaje oskarżony o napad na belgijską pocztę. Gwiazda rozpoczyna negocjacje z policją, w których stawką jest życie zakładników. Aktor skonfrontował się z własnym wizerunkiem i wyszło mu to naprawdę dobrze.

7. "Zawód gangster" (2007)

Julian Gilbey stworzył obraz, który przedstawia historię życia Carltona Leacha - jednego z najsłynniejszych angielskich gangsterów. W filmie jesteśmy świadkami kolejnych, burzliwych etapów jego życia. Film, który trzyma w napięciu od początku.

8. "Gość" (2014)

David zostaje zwolniony ze służby żołnierskiej. W końcu zaprzyjaźnia się z rodziną kolegi, który zginął na misji. Kiedy gospodarze przyjmują go do swojego zacisza, w okolicy zaczynają ginąć ludzie w niewyjaśnionych okolicznościach. Film Adama Wingarda, który odpowiedzialny jest również za takie filmy jak "Następny jesteś Ty", "Notatnik Śmierci" czy remake "Blair Witch Project".

9. "Kto ją zabił?" (2005)

W rolach głównych Joseph Gordon-Levitt i Nora Zehetner. Pewnego dnia chłopak dostaje telefon od Emily. Kobieta ma problemy i potrzebuje pomocy. Nazajutrz dziewczyna zostaje znaleziona martwa. Celem Brendana jest rozwikłanie zagadki, kto zabił jego byłą dziewczynę.

10. "13 grzechów" (2014)

Eliot zostaje wciągnięty w grę, która składa się z 13 zadań. Mężczyzna jest zadłużony, a wygraną jest duża suma pieniędzy. Po pierwszym zadaniu mężczyzna zaczyna zdawać sobie sprawę, że każdy krok zbliża go do piekła.

Karolina Woźniak
Tagi: Robert De Niro Hellboy