TOP 10: Najlepsze cytaty z serialu "Lucyfer"
Karolina Woźniak
15.02.2019 10:40
TOP 10: Najlepsze cytaty z serialu "Lucyfer" Fot. : youtube.com/Lucifer

Poznajcie najlepsze cytaty z serialu "Lucyfer", który opowiada o nieszczęśliwym władcy piekieł, który przybywa do Los Angeles. Demon chce zaznać normalnego życia i otwiera klub nocny Lux.

o "Lucyferze" zrobiło się ostatnio bardzo głośno. Program zniknął ze stacji FOX, bo z sezonu na sezon oglądało go coraz mniej osób. Jak przyznała dyrektor generalna stacji, serial nie należał do najtańszych, a widzowie powoli przestawali śledzić losy Lucyfera. Na ratunek jednak przyszli fani i popularna platforma Netflix. Serial "Lucyfer" jest dostępny na Netflix. Czwarta seria ma być o wiele bardziej kontrowersyjna niż poprzednie.

"Lucyfer" - o czym?

Serial "Lucyfer" opowiada o szatanie, Luciferze Mornigstarze, który opuścił podziemie, żeby pojechać do słonecznej Kalifornii. Mężczyzna jest nieziemsko przystojny i ciągle otaczają go piękne kobiety. Postanawia otworzyć klub nocny. Pewnego razu zostaje świadkiem morderstwa i rozpoczyna własne śledztwo w tej sprawie. To właśnie wtedy poznaje Chloe Decker, śliczną panią detektyw, w której się zakochuje. Serial jest adaptacją komiksów, które są pod tym samym tytułem.

Przeczytaj także

TOP 10: Najlepsze cytaty z serialu "Lucyfer"

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych cytatów z serialu "Lucyfer".

1. Sezon 1, odcinek 1

Trixie: My name's Beatrice but everybody calls me Trixie.

Lucifer: That's a hooker's name.

Trixie: What's a hooker?

Lucifer: Ask your mother.

Pierwszy odcinek popularnego serialu, w którym Lucyfer rozmawia z małą dziewczynką. Kiedy dowiaduje się, jak nazywa się dziecko, odpowiada jej prosto z mostu, co sądzi o jej imieniu. W tym odcinku dopiero poznajemy naszego głównego bohatera.

2. Sezon 1, odcinek 10

Chloe: I can't believe that I would let myself care for him again. I mean, why? So I get hurt?

Lucifer: Um, no, because you're a kind person who puts the needs of others before your own. It's a horrible irony that my father invented.

W tym odcinku Lucyfer dowiaduje się, że rodzina Chloe jest jeszcze bardziej zwariowana niż jego. Wspólnymi siłami chcą odszukać kogoś, kto otruł popularnego szefa kuchni. Czy uda im się rozwikłać zagadkę?

3. Sezon 2, odcinek 5

Chloe: He had a drug problem, right?

Lucifer: Well, only if you consider ingesting millions of dollars of cocaine a problem. I call it a Tuesday. But apparently it's frowned upon.

W piątym odcinku serialu "Lucyfer", Chloe powraca do pracy po wypadku. Para bada sprawę morderstwa słynnego aktora. W tym odcinku pojawia się również Uriel, brat Lucyfera, który ma do przekazania wiadomość z zaświatów.

4. Sezon 2, odcinek 6

Chloe: You look like hell.

Lucifer: Not heard that before.

To chyba najzabawniejszy cytat z całego serialu. W tym odcinku Trixie idzie zbierać cukierki razem z Maze. nasz główny bohater ma za zadanie przeprowadzić rozmowę z dr Lindą. Czego się dowie?

5. Sezon 2, odcinek 1

Lucifer: There's so much punishment, so little time.

Choe za wszelką cenę chce się dowiedzieć, skąd pochodzi Lucyfer. Próbuje rozwikłać tę zagadkę. W międzyczasie Lucyfer razem z kobietą prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa młodej, aspirującej aktorki.

6. Sezon 1, odcinek 7

Lucifer: You're not busy, are you?

Chloe: Actually, shocker, I am busy. And it's really not a good day for... your... 'Luciferness'.

Chloe prosi Dana o pomoc w sprawie Palmetto, a Lucyfer jest w trakcie poszukiwać swoich skrzydeł i zwraca się z prośbą pomocy do Amandiela. Główny bohater niespodziewanie zyskuje swojego sojusznika, z czego jest całkiem zadowolony.

7. Sezon 2, odcinek 7

Linda: You're a demon. He told me. I thought it was a sexual metaphor.

Maze: Well, you're not wrong there.

Maza jest przyjaciólką Lucyfera. Pracowała z nim w nocnym klubie Lux w Los Angeles. Warto dodać, że Maze jest demonem, ale ma postać młodej, pięknej kobiety.

8. Sezon 2, odcinek 10

Lucifer: Detective Decker is out there protecting them. She is... truly good. And I don't mean in bed. I wouldn't know. That's how good she is.

Amenadiel jest najsarszym aniołem, a więc starszym bratem Lucyfera. W tym odcinku Amenadiel próbuje przemówić swojej matce do rozumu, a Lucyfer zeznaje w charakterze świadka. Ponadto Chloe otrzymuje nieciekawe informacje o prowadzonej sprawie.

9.Sezon 2, odcinek 3

Lucifer: "Judgment day"? People should really be careful how they use that phrase. It isn't actually due for another couple of years

Kolejne morderstwo i kolejne śledztwo. Tym razem powiązane z internetowym mordercą. Lucyfer musi podjąć decyzje o karze dla matki. Co postanowi zrobić?

10. Sezon 1, odcinek 12

Malcolm Graham: Just wanted to do my part for the man of the hour.

Lucifer: It's the wink with the porn stache sending the wrong message, I think.

Lucyfer jest przerażony. Okazało się, że jeden z członków sekty satanistów został zamordowany. Demon jest zdruzgotany, że ludzie dalej zabijają w jego imię. Lucyfer dowiaduje się, że za morderstwem stoi Malcolm i próbuje mu zagrozić. Przeszkadza mu w tym Amenadiel.

Zobacz także: >>W 4. sezonie "Lucyfera" pojawi się nowy Pan Piekieł<<

Kiedy 4 sezon "Lucyfera"?

Kiedy będzie premiera 4 sezonu serialu "Lucyfer"? Okazuje się, że premiera zbliża się wielkimi krokamki! Aktorka, która w serialu wciela się w rolę Elli podała przybliżoną datę premiery. Okazuje się, że będzie miała ona miejsce w kwietniu lub maju na platformie Netflix. Serwis obecnie pracuje nad dziesięcioma odcinkami. Pierwszy prawdopodobnie będzie nosił tytuł: "Everything's Ok", a dziewiąty "Save Lucifer". Kto z Was nie może się już doczekać?

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.