Zdjęcia do prequela "Gry o Tron" realizowane w nowym miejscu. Gdzie ekipa nakręci kolejne sceny?

Karolina Woźniak
05.07.2019 13:39
Zdjęcia do prequela "Gry o Tron" realizowane w nowym miejscu. Gdzie ekipa nakręci kolejne sceny? Fot. . kadr z wideo The Game of Thrones Prequel: Everything We Know So Far

Wszyscy fani z niecierpliwością czekają na jakiekolwiek informacje dotyczące prequela "Gry o Tron". Zdjęcia do prequela rozpoczęły się już w 2019 roku. 

Fanów "Gry o Tron" z pewnością ucieszy informacja, że dalsza ekipa nie przestaje kręcić prequela. Twócy znaleźli nową lokalizację, w której nagrają kolejne fragmenty serii. Poznaliśmy także wstępną nazwę najnowszego dzieła. "Bloodmoon" to roboczy tytuł, który nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony. 

Zdjęcia do prequela "Gry o Tron" - nowa lokalizacja 

Okazuje się, że twórcy przenoszą się teraz do... Włoch. Jak podaje "IlMessaggero", ekipa spędzi trochę czasu w całkowicie nowej lokalizacji. Mowa o Gaeta Grotta del Turco. 10 lipca 2019 roku zakończą się zdjęcia w Irlandii Północnej, a kolejnym przystankiem mają być właśnie Włochy. 

Przeczytaj także

Jak donosi portal The Sun, prace nad spin-offem rozpoczęto w Belfaście, zaś część zdjęć kręcona będzie również na Wyspach Kanaryjskich. Pogłoski mówią, że premiera prequela "Gry o Tron" będzie miała miejsce w pierwszej połowie 2020 roku. 

Zobacz także: Spin-off "Gry o tron": zdjęcie z planu potwierdza, że serial rozegra się w prehistorycznych czasach

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.