16.03.2015 16:13

Agyness B. Marry: Muzyka mnie nie inspiruje [VIDEO]

Agyness B. Marry, czyli Agnieszka Bukowska, była gościem audycji „Wybierz Prawdziwy Rock”. Posłuchajcie, jak zagrała na żywo kawałki „Rainbow” i „Dirty Water”!

Agyness B. Marry: Muzyka mnie nie inspiruje [VIDEO]
foto: kadr z wideo

Wbrew niektórym głosom, w Antyradiu pojawiają się debiutanci, a już na pewno w „Wybierz Prawdziwy Rock”! Agyness B. Marry to projekt założony przez Agnieszkę Bukowską – kompozytorkę, gitarzystkę i wokalistkę. Posłuchajcie, jak artystka wykonała na żywo kawałek „Rainbow”!

To nie wszystko! Mamy dla Was akustyczne nagranie z kawałkiem „Dirty Water”!

Jak twierdzi wokalistka, piosenki na jej debiutanckim krążku powstawały zarówno rok temu, jak i dziesięć lat wstecz. Agyness przyznała, że zakończenie tego etapu było dla niej w pewnym sensie jak ulga.

"

Poczułam podświadomie, że mogę pójść dalej. Materiał jest zamknięty, nagrany i mogę się teraz rozwijać w innym kierunku. Może nie do końca w innym, bo będzie to mój kierunek, ale piszę nowe numery i widzę, że są inne. Ewolucja artystyczna jest i bardzo mnie to cieszy. "

Jak przystało na debiut, do artystki przykleja się różne łatki i porównuje się ją do różnych innych muzyków. Agnieszka powiedziała, że tak naprawdę żaden konkretny artysta nie jest jej inspiracją, a ona sama pracuje inaczej.

"

Muzyka mnie nie inspiruje. Nie jest tak, że gdy posłucham piosenkę jakiegoś wykonawcy, mówię: „Wow! Chce zrobić taką piosenkę”, siadam i piszę pod wpływem tego. Napisałam w taki sposób chyba tylko jeden czy dwa numery. "

Jak Wam się podoba ten debiut?

Magda Słomka
Tagi: Anty TV Agyness B. Marry