28.02.2017 12:10

AntyPoezja: Nocny Kochanek recytuje „Powiedz” Ich Troje

Krzysiek Sokołowski i Arek Cieśla z Nocnego Kochanka zgodzili się dać popis swoich umiejętności recytatorskich. Posłuchajcie jak brzmi ich interpretacja słynnego szlagieru Michała Wiśniewskiego.

AntyPoezja: Nocny Kochanek recytuje „Powiedz” Ich Troje
foto: Antyradio.pl

Muzycy Nocnego Kochanka odwiedzili redakcję serwisu Antyradio.pl przede wszystkim po to, aby opowiedzieć nam o swojej drugiej płycie zatytułowanej „Zdrajcy metalu”. Skoro już jednak przyznali nam się do przyjaźni z Michałem Wiśniewskim, nie mogliśmy nie skorzystać z okazji, by poprosić ich o coś - nawet jak na nich - niecodziennego...

Bez większego zastanowienia zaprosiliśmy ich do naszego cyklu AntyPoezja, w którym muzycy różnych zespołów dostają do recytacji... cokolwiek niespodziewane utwory. W przypadku Nocnego Kochanka nie mogliśmy oczywiście wybrać niczego innego, jak przeboju Ich Troje sprzed lat - pamiętnego „Powiedz”.

Zobaczcie jak to wyszło:

Sprawdźcie, jakie niełatwe zadania czekały w naszym cyklu poprzedni gości! Paweł Małaszyński zinterpretował utwór „Purpurowe gody” zespołu KAT, Łukasz Drapała, wokalista grupy Chemia, specjalnie dla czytelników wyrecytował „Puszka Okruszka” Natalii Kukulskiej, a Piotr Rogucki z Comy przedstawił swoją wersję numeru „Zośka” zespołu Piersi. Z kolei Maciek Wasio z kapeli OCN zaprezentował „Kawalerię Szatana” zespołu Turbo, Zenek Kupatasa pokazał swoje umiejętności w kawałku „Nasz Disneyland” zespołu Papa Dance, a Adam Waleszyński z Tides From Nebula popisał się w „Decade of Therion” Behemotha.

Wzruszyliście się?

Jakub Gańko
Tagi: Anty TV Nocny Kochanek