31.05.2017 17:37

Jak było na premierze 3. sezonu „Fear The Walking Dead”?

W Warszawie odbyła się premiera 3. sezonu „Fear The Walking Dead”. Zobaczcie naszą relację z tego wydarzenia.

Jak było na premierze 3. sezonu „Fear The Walking Dead”?
foto: kadr z wideo

Nowy sezon serialu „Fear The Walking Dead”, partnerskiej produkcji  „The Walking Dead”, powróci na antenę AMC. Seria przedstawiająca postapokaliptyczną wizję rzeczywistości zdobyła rzesze fanów na całym świecie za sprawą pełnej zwrotów akcji fabuły, intrygujących postaci i przyprawiających o gęsią skórkę efektów specjalnych.

Premiera 3. sezonu odbędzie się w poniedziałek 5 czerwca 2017 roku o 3:00 w nocy. Odcinek zostanie wyemitowany równocześnie z amerykańską premierą – jego powtórkę będzie można obejrzeć tego samego dnia o 21:00. Na pierwszą z dwóch części 3. sezonu serialu produkcji AMC Studios składa się osiem odcinków, które zostaną wyemitowane na przestrzeni sześciu tygodni. Pierwszego oraz ostatniego dnia emisji zostaną pokazane dwa odcinki. Finału pierwszej części 3. sezonu należy oczekiwać 10 lipca 2017.

W warszawskiej Winosferze odbył się pokaz prasowy 1. odcinka 3. sezonu „Fear The Walking Dead”. Oprócz projekcji przygotowano szereg atrakcji w tym m.in. doświadczenie świata „Fear The Walking Dead” w VR, gifbudkę, a także możliwość wykonania zombie-makijażu. Lokal nawiedzili też oczywiście nieumarli.

Zobaczcie naszą relację z tego wydarzenia i posłuchajcie wypowiedzi Karoliny Sendal z KoMMitet PR na temat „Fear The Walking Dead”:

Wraz z początkiem trzeciego sezonu „Fear the Walking Dead” rodziny spotykają się ponownie na niebezpiecznym terenie stanowiącym niegdyś granicę USA z Meksykiem. Administracyjne podziały przestały mieć znaczenie wraz z końcem dobrze znanego świata. Bohaterowie muszą teraz stawić czoła nie tylko konieczności odbudowy nowego społeczeństwa, ale także rodziny.

Robert Skowronski
Tagi: Anty TV The Walking Dead