09.03.2017 13:35

Jak było na spotkaniu z obsadą „The Walking Dead” w Warszawie?

Ross Marquand, Alanna Masterson i Seth Gilliam znani z serialu „The Walking Dead” odwiedzili Warszawę. Byliśmy tam i przygotowaliśmy dla Was relację z tego wydarzenia.

Jak było na spotkaniu z obsadą „The Walking Dead” w Warszawie?
foto: materiały prasowe / Fox

Przed warszawskim kinem Luna 6 marca 2017 roku zgromadziły się tłumy przepychające się niczym zombie znane z produkcji stacji AMC. Stawka była jednak wysoka, bo można było spotkać się z Aaronem, Tarą i ojcem Gabrielem, którzy na ekranie stoją u boku pogromcy apokalipsy, Ricka Grimesa. Gwiazdy następnie wzięły udział w panelu, podczas którego odpowiadały na pytania prowadzącego spotkanie oraz fanów. Później zgromadzeni mogli obejrzeć ostatni odcinek serialu o tytule „Say Yes”.

Organizatorem wydarzenia była telewizja FOX, która w Polsce emituje „The Walking Dead” w każdy poniedziałek o godzinie 22:00. Dla uczczenia przybycia Rossa Marquanda, Alanny Masterson i Setha Gilliama do wnętrza kina Luna wpuszczono szereg osób ucharakteryzowanych na zombie. Sam Greg Nicotero nie powstydziłby się takiego efektu:

Zobaczcie zdjęcia ze spotkania z obsadą „The Walking Dead” udostępnione przez FOX:

A tu wideo z naszą relacją. Miłego seansu.

Emisja 7. sezonu serialu zakończy się w kwietniu 2017 roku. Potwierdzono już, że „The Walking Dead” powróci w 8. serii, która tradycyjnie będzie się składać z 16 odcinków - zawierać też będzie już setny epizod serialu. O fabułę nowych odcinków spytaliśmy Setha Gilliama. Czy zdradził nam co nieco? Tego dowiedzie się z naszego wywiadu, który już wkrótce trafi na Antyradio.pl.

A jak aktorzy bawili się podczas zwiedzania Warszawy? Zobaczcie ich zdjęcia z Instagrama:

Od kogo udało Ci się zdobyć autograf?

Robert Skowronski
Tagi: Anty TV The Walking Dead Galeria