09.12.2015 13:11

10-latek wystąpił z Nicko McBrainem

Rodzice tego dzieciaka zdążyli już wpoić mu miłość do mocnego grania. Posłuchajcie, jak brzmi znany kawałek Iron Maiden wykonany przez cienki głos utalentowanego urwisa.

10-latek wystąpił z Nicko McBrainem
foto: kadr z wideo

Wydawałoby się, że maluchy mają w głowie pstro, oglądają kreskówki i zajadają się słodyczami, gdy nie widzą tego dorośli. No cóż, są też takie szkraby, które wyssały z mlekiem matki miłość do ostrego brzmienia.

Potwierdzeniem tego jest 10-letni Devin Shattuck, który jest najmłodszym członkiem Coral Springs School of Rock i często występuje na lokalnych imprezach. Uzdolniony dzieciak zaczął już śpiewać, gdy miał 3 lata, zaś rok później chwycił za pałki perkusyjne. Im wcześniej zacznie się trening, tym lepiej, a ten maluch już teraz daje czadu na scenie, aż miło.

Chłopak jest jednym z najbardziej oddanych fanów Iron Maiden. Mały wokalista dołączył do kapeli The McBrainiacs, w której gra sam Nicko McBrain, podczas 6. urodzin jego knajpy „Rock N Roll Ribs”. Devin zaśpiewał „Flight Of Icarus” i nie przeszkodził mu w tym niepracujący mikrofon na początku występu. Gdy w końcu już chłopak doszedł do głosu, zachwycił publikę pełnym ekspresji wykonaniem przeboju brytyjskiej kapeli.

Devin czuje się na scenie jak ryba w wodzie, skradł kapeli show i spokojnie może pretendować w przyszłości na frontmana metalowej kapeli. Ciekawe, czy zdaje sobie sprawę, ile fanów Iron Maiden chciałoby być na jego miejscu.

Zobaczcie, jak zwariowany 10-latek wypruwa flaki śpiewając „Flight Of Icarus”:

Restauracja „Rock N Roll Ribs” znajduje się w Coral Springs na Florydzie, a jej współwłaścicielem jest perkusista Iron Maiden. Lokal jest świetnym miejscem dla fanów dobrej muzyki i równie dobrego jedzenia, krótko mówiąc, coś dla duszy oraz dla ciała. W środku pomieszczenia znajduje się scena, na której odbywają się liczne koncerty.

Obejrzyjcie, jak kapela The McBrainiacs wykonała „Run to the Hills” w ramach imprezy z okazji 6. urodzin knajpy:

Czy Wam też się wydaje, że 10-latek mógłby spokojnie zastąpić wokalistę tego zespołu? Jak się okazuje, na świecie są całe rzesze dziecięcych rockowych i metalowych zespołów, które zapewne za parę lat będą występować na największych scenach świata.

Jak oceniacie Devina Shattucka wykonującego „Flight Of Icarus”?

Aleksandra Degórska
Tagi: Iron Maiden Duperele Nicko McBrain