25.09.2017 20:32

10 metalowych klipów kipiących seksem

A teraz czas na coś naprawdę pikantnego. Zerknijcie na teledyski m.in. grup Rammstein, Metallica czy Avenged Sevenfold. Tutaj sporo się dzieje!

10 metalowych klipów kipiących seksem
foto: kadr z wideo

Chociaż złota era MTV minęła, to jednak muzycy nie poddają się i promując kolejne single prześcigają się jeśli chodzi o pomysłowe klipy. Świat byłby nudny bez kobiet, zatem i w teledyskach nierzadko pojawiają się atrakcyjne panie, które uatrakcyjniają znacznie klip.

Pisaliśmy już o rockowych klipach kipiących seksem, ale również i w metalowym świecie znajdzie się sporo intrygujących teledysków, przy których ciężko się skupić i bardzo dobrze sprawdzają się do robienia striptizu.

Oto 10 metalowych teledysków, które podgrzeją atmosferę:

1. Rammstein - „Pussy”

Reżyser Jonas Åkerlund, który również odpowiada za koncertówkę „Paris” naprawdę postarał się tworząc klip do „Pussy” i zapewne niejeden pan zazdrościł muzykom, że mogli oni wystąpić właśnie w takim teledysku. W 4-minutorym klipie artyści wcielili się w aktorów grających w filmach pornograficznych. Jaka piosenka, taki teledysk...

2. Avenged Sevenfold - Beast and the Harlot

Tytułowa bohaterka jest seksowną, niebezpieczną kobietą, z którą lepiej nie zadzierać. Jednak kto mógłby się oprzeć tak skąpo ubranej brunetce? Przez cały klip kobieta sieje zamęt, ale w konsekwencji muzycy okazują się być bardziej chytrymi kreaturami.

3. Papa Roach - …To Be Loved

Samochód wypełniony atrakcyjnymi dziewczynami, publiczność składająca się z samych pań, ogień, dekolty i jeszcze więcej ognia - muzycy Papa Roach wiedzą, jak się dobrze bawić.

4. Marilyn Manson - mOBSCENE

Do seksownego i upiornego utworu powstał teledysk, który świetnie pasuje do tej piosenki. W klipie pojawia się dużo długonogich pań, a wisienką na torcie jest seksowny pokaz Dity Von Teese.

5. Probot – Shake Your Blood

Jak wiadomo Dave Grohl chętnie gościnnie pojawia się na płytach innych artystów, jak również sam tworzy poboczne projekty, jak chociażby Probot, który wydał jedną płytę. Gościem na albumie był m.in. Lemmy, który pojawił się w piosence „Shake Your Blood”, do którego powstał naprawdę gorący klip z paniami w roli głównej. 

Aleksandra Degórska
Tagi: #Duperele