30.11.2017 13:05

14-latka zachwyciła jury wykonując utwór Evanescence w talent show

Młoda dziewczyna ma naprawdę silny głos i nic dziwnego, że jurorzy byli zaskoczeni jej występem.

14-latka zachwyciła jury wykonując utwór Evanescence w talent show
foto: kadr z wideo

Serce się raduje, gdy młode osoby już od maleńkości sięgają po rockowe granie. Zapewne jest to skutek tego, że rodzice lubią posłuchać mocniejszych brzmień, a jak wiadomo niedaleko pada jabłko od jabłoni. Później dochodzi do takich sytuacji, że uczeń przewyższa swego nauczyciela, dzieciaki zakładają własne kapele i wymiatają nie gorzej niż niejeden zawodowy muzyk.

Coraz częściej młode talenty można zobaczyć w telewizyjnych talent show. Małe bestie nie boją się sceny i prezentują naprawdę wysoki poziom chwytając za mikrofony i sprzęt muzyczny. Na Antyradio.pl często mogliście przeczytać o małych rockmanach i oto kolejna osoba, na którą warto zwrócić uwagę.

14-letnia wokalistka wzięła udział w show „The Voice” i wykonała słynny przebój Evanescence „Bring Me To Life”. Mała osóbka zachwyciła jury czystą barwą głosu oraz jego mocą, zresztą przekonajcie się sami!

Siłą rzeczy wokalistka przeszła dalej i miejmy nadzieję, że dziewczyna rozwinie skrzydła, bo ma potencjał. Wiele osób zaczynało swoją karierę właśnie w talent show, więc kto wie, może i ją czeka taka świetlana przyszłość.

Natomiast Evanescence wydał 10 listopada 2017 roku płytę „Synthesis”. Na albumie pojawiły się dwie premierowe kompozycje. Reszta to nowe interpretacje znanych piosenek kapeli w wersjach orkiestrowych z dużą dawką elementów elektronicznych.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Evanescence