20.06.2018 15:15

14-latka zagrała na perkusji „Creeping Death” Metalliki

Czy młoda perkusistka stanowi zagrożenie dla Larsa Ulricha? Przekonajcie się sami!

14-letnia perkusistka w coverze Metalliki
foto: kadr z wideo

14-latka znowu wraca do akcji! Czy ona w ogóle ma na cokolwiek czas, skoro co rusz prezentuje kolejne covery? W końcu opanowanie rockowego i metalowego repertuaru w takim młodym wieku jest bardzo czasochłonne. Brooke C jednak jest bardzo obowiązkowa i cyklicznie publikuje kolejne nagrania podwyższając sobie ciągle poprzeczkę.

Dziewczyna najwidoczniej zamiast chodzić na ploteczki ze swoimi koleżankami woli wyżyć się na bębnach. Dotychczas zaprezentowała covery grup Metallica, Black Sabbath, jak również Breaking Benjamin czy A Perfect Circle.

14-letnia perkusistka w coverze „Creeping Death”

Nastolatka kolejny raz wzięła się za repertuar Metalliki i jej wybór padł na kawałek „Creeping Death” z 2. studyjnej płyty zespołu zatytułowanej „Ride the Lightning”. Niektórzy twierdzą, że Lars Ulrich jest słabym perkusistą, ale gdy się popatrzy na grę tej dziewczyny dopiero człowiek zdaje sobie sprawę, jak skomplikowany rytmicznie jest to kawałek. Czy dziewczyna poradziła sobie z trudnym zadaniem?

Metallica w wykonaniu dzieci

Jest sporo takich coverów, okazuje się bowiem, że dzieci mocno lubią tę grupę. Ostatnio 10-letni perkusista zagrał całą dyskografię Metalliki w niecałe 13 minut. Warto również wspomnieć o 10-letnim uczestniku talent show, który wykonał „Enter Sandman” i zachwycił jury swoją grą na gitarze.

Na koncertach Metalliki można często zobaczyć dzieciaki. Zespół już obiecał, że wróci do Europy w maju 2019, zatem niebawem pojawi się kolejna okazja dla fanów, by zobaczyć swoich idoli na żywo.

Aleksandra Degórska
Tagi: Metallica Duperele