31.01.2018 14:46

14-latka zaśpiewała w polskiej edycji „The Voice Kids” utwór Coldplay. Jurorzy nie chcieli jej w kolejnym etapie

Posłuchajcie i oceńcie sami, czy jury podjęło słuszną decyzję.

14-latka zaśpiewała w polskiej edycji „The Voice Kids” utwór Coldplay. Jurorzy nie chcieli jej w kolejnym etapie
foto: kadr z wideo

W talent show „The Voice” każdy z uczestników występuje przed jury, które nie widzi wokalisty. Musi on zatem tak zaśpiewać, by któryś z jurorów chciał przyjąć go do swojej drużyny i szkolić. Show doczekało się również edycji poświęconej dzieciom i jak się okazuje w wielu przypadkach dzieciaki swoimi wokalnymi umiejętnościami zachwycają doświadczonych muzyków.

Im wcześniej dziecko zacznie ćwiczyć tym lepiej, bowiem mały urwis wszystko wchłania niczym gąbka. W konsekwencji dochodzi do takich sytuacji, że dzieciaki postanawiają zostać gwiazdą rocka i zakładają własne zespoły.

 W polskim edycji programu „The Voice Kids” pojawiła się 14-latka Zuzia Mańkowska, która wykonała utwór Coldplay zatytułowany „The Scientist”. Posłuchajcie, jak wypadł ten występ:

Jurorzy docenili wibrujący głos małej wokalistki, ale jednak nikt z nich nie zdecydował się dać dziewczynie szansy, by przeszła dalej. Miejmy nadzieję, że dziewczyna się nie zniechęci i dalej będzie ćwiczyć wokal.

Na dokładkę zatem podajemy zestawienie 10 małych rockmanów w talent show. Myśleliście, że maluchy lubią naiwne kołysanki i oglądają infantylne bajki na dobranoc? Nic z tego!

Czy Zuzia powinna przejść do kolejnego etapu?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Coldplay