18.12.2018 17:30

15-letnia perkusistka zagrała cover Black Sabbath. Profesjonalni muzycy mogą być zazdrośni!

Pomimo młodego wieku nastolatka gra na perkusji w taki sposób, że szczęka opada. Jak wypadła w repertuarze Black Sabbath?

Cover Black Sabbath
foto: kadr z wideo

Ta dziewczyna ma tylko 15 lat, a już wymiata na perkusji tak, że niejeden bębniarz mógłby być zazdrosny. Dziewczyna swój pierwszy cover wrzuciła na YouTube'a w 2015 roku i już wtedy pokazała, że jest niezłą zawodniczką. Młoda perkusistka lubi szczególnie rockowe oraz metalowe brzmienia i wykonuje covery, które mrocznym duszom przypadną do gustu.

15-latka w coverze Black Sabbath

Nastolatka ma w swoim dorobku covery m.in. grup Metallica, Toola, jak również Black Sabbath. Szczególnie ekipa Ozzy'ego Osbourne'a jest bliska dziewczynie, bo nagrała już kilka coverów tej grupy. W najnowszym filmiku dziewczyna wykonała perkusyjny cover "Fairies Wear Boots" z płyty "Paranoid" z 1970. Nie jest to łatwy utwór i niejeden perkusista mógłby w trakcie piosenki po prostu się pogubić. Nastolatka jednak była bardzo skupiona i bezbłędnie przebrnęła przez cały numer.

Przekonajcie się, jak dziewczyna wypadła w utworze Black Sabbath:

Czy rośnie konkurencja dla Larsa Urlicha? Dziewczyna na pewno mogłaby już konkurować z nastoletnim synem Mike'a Portnoya, który również nieźle wymiata na perkusji.   

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Black Sabbath