15.06.2015 09:10

2-latek odkrywa Rage Against The Machine

Pamiętacie moment, w którym usłyszeliście pierwszy raz „Bulls on Parade”? Zachowywaliście się wtedy podobnie jak ten mały chłopiec?

2-latek odkrywa Rage Against The Machine
foto: kadr z wideo

Prawdopodobnie nie mieliście wówczas odpalonego „Guitar Hero” na swojej konsoli, ale cóż... czasy się zmieniają. Stałe pozostają tylko emocje towarzyszące odkrywaniu nowej muzyki.

A te w przypadku Rage Against The Machine są niezmienne - ten zespół zawsze sprawia, że głowa i całe ciało zaczynają się bujać. I to bez względu na wiek! Nawet jeśli ma się 2 lata, to te dźwięki i tak potrafią przejąć nad nami kontrolę. 

Chłopiec z filmu co prawda nie trafia w żaden właściwy guzik na swoim gitarowym kontrolerze, ale tym samym udaje mu się świetnie uzupełnić partie Toma Morello o dodatkowe brzmienia. Zresztą nie o wirtuozerię tu chodzi, a o zaangażowanie w muzykę, a to nie pozostawia nic do życzenia.

Małemu gitarzyście musiały się znudzić utwory Rage Against The Machine jako kołysanki i postanowił sięgnąć po oryginalne wykonania. Z kołyszących do snu przeróbek kompozycji Faith No More i Megadeth też już pewnie wyrósł. Chłopczyk być może ma w planach połączyć siły ze starszymi kolegami, którzy grają na dziecięcych instrumentach kawałki Slayera, a może zamierza jednak skupić się na współpracy z muzykami w swoim wieku?

Jak wspominacie swoje pierwsze wrażenia po zapoznaniu się z muzyką Rage Against The Machine?

Robert Skowronski
Tagi: Duperele Rage Against the Machine