11.09.2017 12:15

3 młode uczestniczki talent show zachwyciły jury wykonaniem „Bohemian Rhapsody”

Dziewczyny występujące w The Voice Kids pokazały, że pomimo młodego wieku potrafią dać sobie radę z niełatwym repertuarem Queen.

3 młode uczestniczki talent show zachwyciły jury wykonaniem „Bohemian Rhapsody”
foto: kadr z wideo

„Bohemian Rhapsody” to ponadczasowy utwór, który stał się fenomenem w historii muzyki - bo kto widział, żeby singiel trwał aż 6 minut. To jednak nie przeszkodziło w tym, by utwór stał się przebojem, który po dziś dzień robi wrażenie. Całkiem niedawno dowiedzieliśmy się, jak dzieciaki oceniają twórczość Queen i okazuje się, że właśnie „Bohemian Rhapsody” obok „We will rock you” są utworami, które bardzo dobrze kojarzą.

Numer ten często wykonywany jest we wszelakich talent show - nie tylko przez dorosłych, ale również przez dzieciaki. W niemieckiej edycji programu The Voice Kids trzy dziewczyny zaśpiewały właśnie przebój Queen z płyty „A Night at the Opera”. Jest to jeden z trudniejszych numerów w repertuarze brytyjskiej kapeli, ale uczestniczki dały sobie radę z tym utworem i podgrzały mocno atmosferę.

Zobaczcie, czy Wam też ta wersja przypadnie do gustu:

W obozie Queen ostatnio sporo się dzieje, bowiem zespół zapowiedział specjalną edycję boxu „News Of The World” z okazji 40. rocznicy ukazania się krążka. W środku znajdziemy m.in. dokument trasy zespołu po USA w 1977 roku.

Co więcej fani bacznie obserwują wszystko to, co dzieje się wokół biograficznego filmu „Bohemian Rhapsody”. Freddiego Mercury'ego zagra Rami Malek, Ben Hardy znany z filmu „X-Men: Apocalypse” wcieli się w role Rogera Taylora. Natomiast Briana Maya zagra aktor filmowy i telewizyjny Gwilym Lee. Joe Mazzello, który zagrał w biografii Marka Zuckerberga „The Social Network” wcieli się w basistę Johna Deacona.

Tak aktorzy prezentują się w swoich rolach:

Na tym jednak nie koniec. Jeśli chcielibyście zobaczyć na żywo Briana Maya i Rogera Taylora, to już 6 listopada 2017 roku Queen wraz z Adamem Lambertem zagrają w Łodzi.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Queen