12.12.2015 09:23

30 znanych okładek z postaciami z „Gwiezdnych wojen”

Czy Wy również wyczekujecie premiery kolejnej odsłony galaktycznej opowieści? Jeden z fanów postanowił połączyć miłość do tego filmu z uwielbieniem do muzyki. Zobaczcie, co wyszło z tego pomysłu!

30 znanych okładek z postaciami z „Gwiezdnych wojen”
foto: instagram.com/whythelongplayface

18 grudnia 2015 roku odbędzie się premiera kolejnej odsłony „Gwiezdnych wojen”. Wielbiciele już się szykują na to wydarzenie. Jedni nagrywają covery, kupują zwariowane gadżety związane z filmem czy przebierają się za włochatego Wookiego. Ale to jeszcze nic!

Co, gdyby postacie z filmu zdecydowały się na karierę w przemyśle muzycznym? Wyobrażacie sobie Chewbaccę za mikrofonem, albo Dartha Vadera skaczącego po scenie z gitarą? Historia muzyki potoczyłaby się zupełnie inaczej, gdyby Han Solo zastąpił Davida Bowiego, Boba Fett natomiast Joan Jett.

Pewien zwariowany fan przeszedł na ciemną stronę mocy i puścił wodze swojej fantazji. Postanowił on trochę pobawić się w photoshopie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na okładkach płyt takich legend, jak Black Sabbath, Led Zeppelin, AC/DC, Blur czy U2 zamiast muzyków pojawiły się postacie z „Gwiezdnych wojen”! Swoje prace publikuje na profilu na Instagramie o nazwie whythelongplayface. Kim dokładnie jest? Tego nikt nie wie! 

Zobaczcie, jak prezentują się okładki, na których widnieją bohaterowie kultowego filmu:

Kreatywność fanów muzyki nie zna granic. Co byście powiedzieli na okładki płyt stworzone ze... skarpet? Absurdalny pomysł wcale nie wygląda tak źle. Gorzej jest z grafikami, które powstały przez niekoniecznie zdolnego wielbiciela rocka i metalu. Stworzył on bowiem okładki w brzydkiej wersji. Lepiej nie powtarzajcie tego w domu!

Jak Wam się podobają bohaterowie „Gwiezdnych wojen” jako giganci muzyki?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele