20.05.2015 08:35

35 okładek metalowych płyt z latającymi oczami

Metal na wesoło! Zobaczcie, jak wyglądałyby najpopularniejsze i krwawe okładki, gdyby naklejono na nie oczy Ciasteczkowego Potwora.

35 okładek metalowych płyt z latającymi oczami
foto: metalalbumswithgooglyeyes.tumblr.com

Ciężka muzyka nie zawsze musi kojarzyć się z powagą. Wie o tym pewien żartowniś, który na swojej stronie „Metalalbumswithgooglyeyes”, przykleja najbardziej brutalnym okładkom latające gałki oczne, czyli plastikowe czarne i białe kółka naśladujące twardówkę i źrenicę. Są to tak zwane „googly eyes”. Za Wikipedią:

"

Akcesoria modelarskie z tworzywa sztucznego są dostępne w różnych rozmiarach. (...) Googly Eyes wykorzystywane są do różnego rodzaju sztuk i rzemiosł bez żadnych ograniczeń. Można je przyczepiać do figurek zwierząt hodowlanych zrobionych ze szczotki do czyszczenia rur, głupkowatych marionetek ze skarpet i innych dzieł. Googly eyes mogą być doklejane do przedmiotów po to, aby je ożywić lub nadać im „głupi” lub „słodki” charakter. Takie wykorzystanie często nadaje obiektom humorystyczny efekt. "

Wiecie już wszystko? Pora obejrzeć galerię znanych metalowych okładek ze śmiesznymi oczami!

A do jakich okładek Wy przyczepilibyście latające oczy? :)

Magdalena Słomka
Tagi: Metallica Ozzy Osbourne Iron Maiden Duperele Slayer Ghost Dream Theater Pantera Tool Megadeth Rob Zombie Motorhead Machine Head Black Sabbath Cannibal Corpse Behemoth AcDc Anthrax Sepultura Immortal Burzum Type O Negative