27.10.2015 14:35

80-latek daje czadu na gitarze

Pomimo osiemdziesiątki na karku ten pan nie ma zamiaru rezygnować ze swojej pasji. Zobaczcie człowieka, który swoją grą jest w stanie zawstydzić wielu sporo młodszych od siebie gitarzystów.

80-latek daje czadu na gitarze
foto: kadr z wideo

Łowienie ryb, zbieranie znaczków, ewentualnie wyprawy na działeczkę - takie są w opinii wielu ludzi typowe hobby ludzi w podeszłym wieku. Bob Wood z Nashville w stanie Tennessee pokazuje, że na emeryturze można z powodzeniem zajmować się czymś, co zazwyczaj kojarzy się z młodzieńczym buntem.

Nashville uznawane jest za światową stolicę muzyki country, stąd też zapewne zainteresowanie pana Wooda grą na gitarze. Gdyby grał spokojne ballady, nie byłoby w tym żadnej sensacji, ale starszy pan doskonale radzi sobie z szybką solówką. Zobaczcie sami:

W ciągu pięciu dni od publikacji wideo z wyczynami Boba Wooda doczekało się ponad pół miliona odsłon w serwisie YouTube. Jeśli Wasi dziadkowie nie widzą alternatywy dla wypoczynku typu kapcie, fotel i telewizor, koniecznie pokażcie im to nagranie - wszak nigdy nie jest za późno, żeby zacząć robić coś nowego i ciekawego!

A może pan Wood powinien dogadać się z 9-letnim perkusistą i założyć kapelę międzypokoleniową? Nie jest też wykluczone, że to właśnie on wystąpił w ostatnim teledysku Faith No More...

Michał Miernik
Tagi: #Duperele