11.12.2015 14:34

80 utworów Machine Head w 8 minut

Czy można w krótkim czasie wykonać prawie całą dyskografię swojego ulubionego zespołu? Jasne, czemu nie?

80 utworów Machine Head w 8 minut
foto: kadr z wideo

Wiadomo, że każdy oddany fan zrobi wszystko, by pokazać swoje uwielbienie. Czy Wy też macie ołtarzyk z podobizną ulubionego gitarzysty, nosicie podobną fryzurę jak wokalista czy na dobranoc słuchacie muzyki zespołu, bo inaczej nie możecie zasnąć? Nawet jeżeli tak wygląda Wasze życie, to mimo wszystko jesteście cieniasami, bo grecki fan wszystkich przebił.

YouTuber Paschalis Theotokis postanowił złożyć muzyczny hołd Machine Head. Począwszy od utworu „Davidian” z debiutanckiej płyty zespołu „Burn My Eyes” fan zagrał w ciągu 8 minut fragmenty 80 utworów z dyskografii kapeli. Niemożliwe? Jak się okazuje, prawdziwego wielbiciela nic nie zatrzyma. Szybki przebieg przez 8 płyt zespołu kończy się na kawałku „Take me through the fire” z krążka „Bloodstone & Diamonds”. Na filmiku widać również miniatury danych płyt, z których pochodzą utwory.

Gitarzysta zadbał o odpowiedni image zmieniając swój wygląd zgodnie z tym, jak prezentował się w danym okresie Robb Flynn. YouTuber paraduje więc z brodą na gumce i z peruką na głowie w klaustrofobicznym pokoiku.

Zobaczcie, jak bardzo entuzjastycznie podjął się tego zadania grecki fan zespołu:

Takie „szybkie” wykonanie dyskografii zespołu to również dobry sposób nadrobienia zaległości dla tych, którzy nie posiadają ołtarzyka Machine Head w domu i niekoniecznie pamiętają wszystkich kawałków. Ostatecznie nagranie sprawdzi się również, gdy jakiś fan zespołu chciałby oświecić laika o co chodzi w ogóle z tą amerykańską grupą.

Na podobny pomysł, by w krótkim czasie wykonać większość utworów zespołu, wpadł perkusista Kye Smith, który zagrał kawałki The Beatles czy Foo Fighters.

Jak Wam się podoba pomysł wykonania kawałków Machine Head w 8 minut?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Machine Head