22.08.2018 11:45

9-latek zaśpiewał utwór Slipknota w szkolnym talent show. Co na to nauczyciele?

Mały szatan wykonał kawałek „The Devil in I” Slipknota. O dziwo nauczyciele uważnie wysłuchali jego interpretacji.

Slipknot w wykonaniu 9-latka
foto: kadr z wideo

Ach, te dzieciaki! Szybko wszystkiego się uczą i chętnie naśladują artystów, których słuchają. Całe szczęście wielu rodziców już od najmłodszych lat stara się puszczać swoim pociechom dobrą muzykę. W konsekwencji dochodzi do takich sytuacji, jak w poniższym filmiku.

9-latek postanowił wziąć udział w szkolnym konkursie i zaprezentować swój talent. Czy któryś z nauczycieli mógł przypuszczać, że w takim maluchu drzemie taki szatan? Dzieciak nasłuchał się najwidoczniej utworów Slipknota i postanowił niczym Corey Taylor podbić scenę i poderwać sztywną publiczność.

9-latek zaśpiewał cover Slipknota

Urwis wybrał „The Devil in I” i spowodował, że nauczyciele nie wiedzieli, jak mają zareagować na taki cover. Młody zawodnik próbował nawet growlu, a pod koniec występu pokazał, że piszczy nie gorzej niż Rob Halford.

Trzymamy kciuki za tego dzieciaka, bo ma potencjał, by stać się metalowym wokalistą, który będzie porywać tłumy. Dziecięce metalowe i rockowe zespoły nie są niczym nowym, kto wie, może i ten urwis skusi się na dołączenie do takiej grupy.

Na pewno mamy już kandydatkę na perkusistkę coverbandu Slipknota. Pewna dziewczynka mając 6 lat grała Slipknota na różowej perkusji. Czy to nie jest słodkie!

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Slipknot