28.02.2019 16:26

A Star Is Korn. Powstała parodia hitu Gagi i Coopera "Shallow" z Jonathanem Davisem

Do sieci trafiła kolejna parodia utworu "Shallow", który zdobył Oscara. Tym razem pojawił się w niej wokalista Korn, Jonathan Davis.

A Star Is A Korn
foto: kadr z wideo/Pickle Films

Po premierze filmu "Narodziny Gwiazdy" soundtrack do produkcji stał się prawdziwym hitem. Utwór "Shallow" spotkał się także z uznaniem członków Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej, którzy zdecydowali, że kompozycja otrzyma statuetkę Oscara za najlepszą piosenkę. Wraz ze wzrostem popularności filmu, w sieci zaczęły pojawiać się kolejne covery i interpretacje utworu. Nie zabrakło także parodii. Jedną z nich stworzyli youtuberzy z kanału Nerdist i prezentuje historię Lady Gagi i Bradleya Coopera w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Swallow
Swallow
Przeczytaj także Tak brzmią polskie wersje "Shallow", hitu nagrodzonego Grammy i nominowanego do Oscara

A Star Is Korn. Parodia "Shallow" Lady Gagi i Coopera

Kolejny zabawny film z motywem "Shallow" zaproponowały Anna Salinas i Heather Alarcón Higginbotham, które zastąpiły postać Bradleya Coopera, Jonathanem Davisem z Korn. Kobiety nakręciły klip bliźniaczo podobny do tego, którego widzimy w oryginalnej wersji piosenki, jednak w niektórych miejscach dodały wokale Davisa, które w połączeniu z klimatyczną balladą na pewno rozśmieszą niejednego widza. 

Która parodia "Shallow" jest lepsza?

Zobacz: >>"Shallow" Lady Gagi i Bradleya Coopera w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele Korn Jonathan Davis