22.10.2016 14:31

A gdyby Freddie Mercury zagrał w „Obcym”?

Teraz wyobraźcie sobie, że lider Queen stałby się śpiewającym kosmitą w słynnym filmie. Takiego Mercury'ego jeszcze nie znacie.

A gdyby Freddie Mercury zagrał w „Obcym”?
foto: kadr z wideo

Freddie Mercury był człowiekiem wielu talentów - nie tylko komponował utwory, pisał teksty czy był świetnym wokalistą. Z wykształcenia był grafikiem, interesował się wystrojem wnętrz, siłą rzeczy znał się na sztuce. W klipach pokazał również, że posiada zdolności aktorskie. Znając Freddiego, gdyby ktoś mu zaproponował rolę w kinie zapewne chciałby zagrać kogoś eleganckiego oraz pełnego gracji i włożyłby w to całe swoje serce.

Nie wiedzieć czemu ktoś wpadł na pomysł, żeby sprawdzić jak frontman Queen sprawdziłby się w roli Obcego, którego wszyscy dobrze kojarzą z serii filmów science fiction. Pomysł brzmi absurdalnie i równie absurdalnie wygląda. Wyobraźcie sobie, że ten obrzydliwy potwór ma twarz Freddiego, który wyśpiewuje szlagiery Queen, nie rozstaje się z mikrofonem, a nawet stepuje do tych numerów.

Przekonajcie się sami, czy Mercury nadawałby się do tej roli:

Jak więc widać, Freddie ukradł show pojawiając się w słynnych scenach filmu. Nie wiadomo czy śmiać się czy też płakać, bo poziom absurdu w tym wideo sięgnął zenitu.

Queen często staje się ofiarą żarcików i powyższy film jest tego przykładem. Ostatnio wspominaliśmy również o nowym coverze „Bohemian Rhapsody” wykonanym przez 260 filmów, zresztą ten numer można również wykonać na organach, choć w tym przypadku poprzeczka jest podniesiona naprawdę wysoko.

Jak oceniacie Freddiego w roli Obcego?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Queen Freddie Mercury