09.03.2018 15:10

A gdyby siostry Godlewskie wykonywały metal? Posłuchaj „Tak to my” w cięższej wersji

Numer disco polo otrzymał drugie życie za sprawą jednego z polskich YouTuberów. Czy w takiej wersji kawałek prezentuje się lepiej?

Siostry Godlewskie na metalowo
foto: kadr z wideo

Ludzie dla beki udostępniali covery jednej z sióstr Godlewskich, która ledwo śpiewa, bo ma tyle silikonu w wargach. W konsekwencji Godlewska zaprosiła do wspólnego śpiewania swoją siostrę, a nagrania wijących się pań przed kamerą i wykonujących covery np. z filmu „Pocahontas” stały się internetowym hitem.

Panie stawały się coraz popularniejsze, internauci mieli niezły z nich ubaw, ale siostry kuły żelazo póki gorące i rozkręciły swoją działalność. Teraz prowadzą program w telewizji muzycznej i nagrały nawet piosenkę disco polo z wulgarnym klipem... to było do przewidzenia. Piosenka Godlewskich powstała, by pokazać środkowy palec hejterom.

Siostry Godlewskie na metalowo

Niektórzy wychodzą z założenia, że nie ważne czy mówi się o nich dobrzy, czy źle - najważniejsze, że są zauważalne. Tak siostry Godlewskie stały się rozpoznawalne i robią karierę. Doczekały się nawet metalowego coveru. Czy mocniejsze brzmienie gitary jest w stanie uratować utwór „Tak to my”?

YouTuber z kanału Na metalowo lubi przerabiać piosenki, które z metalem mają niewiele wspólnego. Dotychczas muzyk przerobił takie hity disco polo, jak „Bierz co chcesz” Shazzy, „Szalona ruda” DJ Disco i MC Poloczy czy „Jesteś szalona” formacji Boys. Co więcej muzyk wziął się również za motywy z seriali „Gumisie”, „Tabaluga” czy „Pokemon”.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele