20.05.2016 12:13

Album „Countdown To Extinction” Megadeth wykonany w 1 minutę

Jak obiecał, tak i zrobił. Oto kolejne zakręcone nagranie YouTubera, w którym wykonał w krótkim czasie całą płytę Megadeth.

Album „Countdown To Extinction” Megadeth wykonany w 1 minutę
foto: kadr z wideo

Paschalis Theotokis ponownie założył roztrzepaną blond perukę i wziął na warsztat kolejny krążek kapeli naszego rudego ulubieńca. Maj 2016 roku to w jego kalendarzu MAYgadeth, zatem YouTuber co rusz prezentuje w nietypowy sposób materiał z poszczególnych płyt Megadeth.

Już wcześniej mogliśmy się przekonać, jak brzmi album „Rust in Peace” zagrany tylko w jedną minutę. Teraz przyszedł czas na krążek „Countdown to Extinction” z 1992 roku. To właśnie na tej płycie pojawiły się takie hity, jak chociażby „Symphony of Destruction”, „Skin o' My Teeth” czy „Sweating Bullets”.

Krążek został dobrze przyjęty przez fanów oraz krytyków i odniósł komercyjny sukces lądując na 2. pozycji listy Billboard 200.

Czy nasz rudzielec mógł przypuszczać, że jakiś szalony YouTuber wpadnie na pomysł, by materiał z tej płyty skrócić do jednej minuty? Takiej „skondensowanej” wersji „Countdown to Extinction” jeszcze nie słyszeliście:

No cóż, ci którzy mają małe luki w dyskografii Megadeth mogą teraz w krótkim czasie nadrobić zaległości. Jak widać w minutę można szybko przesłuchać fragmenty utworów z płyty i nieco rozeznać się w temacie.

Paschalis Theotokis ma na swoim koncie również wykonanie 75 utworów Lamb of God w 7 minut czy 80 utworów Machine Head w 8 minut. Na podobny pomysł, by w krótkim czasie zagrać większość utworów zespołu, wpadł perkusista Kye Smith, który zaprezentował kawałki The Beatles, Foo Fighters czy Nirvany.

Maj 2016 jest również dla Roba Scallona wyjątkowym miesiącem, bo to „May-tallica”. Dzięki temu usłyszeliśmy nietypowe covery Metalliki, jak chociażby „Master of Puppets” czy „Battery” zagrane na banjo oraz „Blackened” wykonany na ukulele. YouTuber zdołał również zaprezentować wszystkie utwory Metalliki zagrane w 4 minuty.

Jak oceniacie album „Countdown to Extinction” Megadeth zagrany w 1 minutę?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Megadeth